Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

Logo psrc minTęsiam tradicijas - šeimos buriasi rungtyniauti

Pirmadienį, kovo 11 d. „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje vyko Judėk ir švęsk su SRC „Šeimų estafečių varžybos“. Tęsiant tradiciją, antrus metus iš eilės Plungės sporto ir rekreacijos centras subūrė šeimas ir vieningai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šioje šventėje daug dėmesio skirta vaikams, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Kartu su maža padūkusia Pimpačkiuke buvo išlieta daug energijos, entuziazmo ir daug šypsenų..Taip pat prie šios šventės prisidėjo svečiai iš karo prievolės ir komplektavimo Plungės skyriaus. Šventinei dienai jie paruošė keletą karinių užduočių. Kartu su renginio dalyviais smagiai atšventė nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Skaityti daugiau: Tęsiam tradicijas - šeimos buriasi rungtyniauti

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

tinklinisKovo 11-osios tinklinio turnyre – net dvi Plungės merginų komandos!

Plungėje sparčiai populiarėjant merginų tinkliniui, kovo 10 dieną Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kovo 11-ajai skirtas merginų tinklinio turnyras Plungės sporto ir rekreacijos centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Joniškio, Šilalės, Mažeikių ir dvi Plungės merginų komandos. Finalinėse varžybose dėl nugalėtojų taurės inirtingos kovos vyko tarp Plungės, Joniškio ir Šilalės merginų. Pergale džiaugėsi Šilalės sporto mokyklos jaunosios tinklininkės. Plungiškėms atiteko antroji vieta, Joniškio merginoms – trečia.

Skaityti daugiau: Kovo 11-osios tinklinio turnyre – net dvi Plungės merginų komandos!

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

mkl lidl logoIškovota puiki krepšininkių pergalė

Plungės SRC-“Inesa” jaunučių merginų krepšinio komanda vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės žaidžia U-16 krepšinio čempionate, A divizione. Kovo 9 d. Plungėje susitiko su Marijampolės ŽSM-„Cie LT Forge“, kurias laimėjo rezultatu 74:48. Rezultatyviausia šių rungtynių žaidėja Iveta Slabytė pelniusi 20 tšk., Gabrielė Grauslytė 21 tšk., Armida Lingytė 13 tšk. Po krepšiu geriausiai kovo Evelina Razgutė. Sekančios rungtynės kovo 23 d. Alytuje. Sėkmės merginoms!!!

U16 Mefiodienes Kopija

Plungės SRC inf.

kovo 11 d. 2019 03 16

kovo 15 17 4 finalai ir stovykla aukim kartu

Parašyta Trečiadienis, 06 kovo 2019

6d

 

ko

 

10

tinkl

 Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

mkl lidl logoPlungės SRC U-18 krepšininkai - finaliniame ketverte!

Plungės SRC 2001-2002m. krepšinio komanda vadovaujama trenerio Virgilijaus Lapio 2018/2019 m. sezone žaidžia MKL U-18 krepšinio čempionate "B". I etape plungiškiai po du kartus nugalėjo Tauragės SC, Akmenės SC, Gargždų SM, Kuršėnų SM, Telšių SRC ir po pergale pasidalinę su Kretingos SM 1 etape užėmė 1 vietą. II etape nugalėjo Ukmergės SC ir Vilniaus KM III ir po pergale pasidalinę su Alytaus SRC ir Pasvalio SM komandomis II etape užėmė 2 vietą. III etape - atkrintamosiose rungtynėse susitiko su Kauno KA "Snaiperis" komanda ir nugalėję ją namuose 70-61, išvykoje 83-88 pateko į U-18 čempionato finalo ketvertą. Finalo ketvertas vyks kovo 22-24 dienomis, tikime komanda ir linkime siekti savo tikslo - medalių.

U18 vaikinai Kopija
  U18 Plungės SRC  komanda

Plungės SRC inf.

Parašyta Pirmadienis, 04 kovo 2019
mkl lidl logoPlungės SRC- finale!
 
Išsiaiškinti poros nugalėtoją užteko dviejų rungtynių, Plungės SRC merginų krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, U-18 krepšinio čempionate, atkrintamosiose varžybose, iki dviejų pergalių, susitiko su Marijampolės ŽSM - "Sūduva" komanda ir nugalėjo ją 68-64 namuose ir 52-64 išvykoje,
šiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Samanta Motužytė 19, Rasvita Gedeikytė 11, Evelina Razgutė 10, po 7 taškus Patricija Biečiūtė ir Kornelija Mineikaitė ir iškovojo vietą čempionato finale.
Sveikiname komandą ir linkime medalių finaliniame ketverte.
U18 Lapienes Kopija
 
Plungės SRC inf.