Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Pirmadienis, 13 gegužės 2019

mkl lidl logoPlungės SRC „Inesa“ krepšininkės - finale

Plungės SRC mergaičių komanda „Inesa“ vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės, sezono pabaigoje dėl teisės žaisti stipriausių komandų finale teko žaisti su Kauno KM „Žalgiris“ komanda iki dviejų laimėtų pergalių. Pirmos varžybos vyko Kaune, kadangi komanda turėjo vieno taško pranašumą čempionato turnyrinėje lentelėje. Rungtynes gegužės 7 d. laimėjo 76:66. Antros rungtynės vyko Plungėje, kurias laimėjo „Inesos“ komanda rezultatu 74:64. Šiose varžybose daugiausiai taškų pelnė Gabrielė Grauslytė 27 tšk., Evelina Razgutė 18 tšk., Samanta Motužytė 13 tšk., Armida Lingytė 9 tšk. Gynyboje nuoširdžiai dirbo Brigita Kontenytė, Greta Galdikaitė. Gegužės 11 d. lemiamos rungtynės vyko vėl Kaune dėl teisės žaisti finale. Plungės SRC-„|Inesa“ komandos žaidėjos negailėdamos jėgų laimėjo rezultatu 51:48. Rungtynės vyko labai įtemtai, taškas į tašką kovojo komandos visą varžybų laiką. Šiose varžybose pasižymėjo Evelina Razgutė atkovojusi net 25 kamuolius ir pelniusi 15 tšk., Gabrielė Grauslytė 14 tšk. Nusipelno pagyrimo visos komandos žaidėjos, nes kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir taško. Dėka ryžto laimėti ir pasiaukojimo komanda iškovojo kelialapį į šalies stipriausių U16 merginų finalą. Finalas vyks gegužės 17-18 dienomis, Klaipėdoje. Linkime pergalių ir sėkmės komandai!!!

IMG 0372 Kopija

Plungės SRC inf.

 

šachmatai“Žemaitijos pavasaris” Plungėje

Gegužės 1 dieną, trečiadienį, Plungės visuomeniniame šachmatų klube vyko šachmatų turnyras „Žemaitijos pavasaris“, kuriame dalyvo 44 jaunieji šachmatininkai iki 16 metų amžiaus iš įvairių Lietuvos miestų: Plungės, Klaipėdos, Kretingos, Telšių, Gargždų, Šiaulių, Jurbarko, Kulių ir Kauno. Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam žaidėjui buvo skiriama po 10 minučių partijai ir pridedama po 5 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Po įtemptų kovų turnyro nugalėtojus išaiškino tik papildomi rodikliai. Jie lėmė, kad turnyro nugalėtoju tapo Pijus Greičius iš Jurbarko, antras – plungiškis Ignas Mačiuitis, trečias tauragiškis Neimantas Viliušis. Visi jie surinko po 6 taškus iš 7 galimų, Iki 10 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo plungiškė Agota Kontrimaitė, antrąja vieta iki 12 metų džiaugėsi plungiškis Matas Praspaliauskas. Turnyro ir atskirų amžiaus grupių nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais; prizininkai medaliais ir diplomais.

nr1

Plungės SRC inf.

Parašyta Pirmadienis, 15 balandžio 2019

sunkioji atlEdgaras Budrys - šalies jaunių bronzos medalininkas

Alytaus rajono Simno mieste vyko Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose jėgas išmėgino Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai.

Šiame respublikos jaunių sunkiaatlečių pagrindiniame renginyje labiausiai pasisekė Edgarui Budriui, svorio iki 81 kilogramo kategorijoje pelniusiam bronzos medalį. Mūsiškis tenusileido Telšių rajono sportininkui Benui Lukšui bei Panevėžio atstovui Dominykui Švedavičiui, atitinkamai užėmusiems pirmąją ir antrąją vietas. Beje, Edgaras mokosi Babrungo progimnazijos septintoje klasėje.     

Iš kitų plungiškių paminėtinas Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos ketvirtoko  Edvino Mickaus laimėjimas: jis savo varžybų grupėje tarp 15 dalyvių buvo šeštasis.  

 DSC004813

E. Budrys - 3 vieta

Plungės SRC inf.

 

Darzelinuku olimpiada 2019

 

tarpmokyklinės žaidynės BAL 17 D. PAKEISTAS

Parašyta Ketvirtadienis, 02 gegužės 2019

Logo psrc minIrkluotojų sezonas atidarytas su pergalėm

Balandžio 20 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas paskelbęs irkluotojų sezono pradžią. Suaugę, jauniai ir jaunučiai varžėsi 5000m. distancijoje, o vaikai 2500m. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo kanojininkas Mantas Skarulskis greičiausiai įveikęs 2500m. distanciją. Puikiai pasirodė ir baidarininkė Greta Gadeikytė iškovojusi sidabro medalį 5000m. distancijoje. Sveikinimai!!!

P1010945
Mantas Skarulskis ir Greta Gadeikytė

Plungės SRC inf.

 

dviračių žygis

Parašyta Trečiadienis, 10 balandžio 2019

mkl lidl logoSezoną baigė tarp geriausių...

Plungės SRC merginų krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės 2018-2019 metų sezone žaidė MKL jaunių U-18 krepšinio čempionate, B divizione plungiškės užėmė 2 vietą, (1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime) ir įgyja teisę žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose. Tad plungiškėms teko žaisti su 7 vietą po reguliaraus sezono A divizione užėmusią Kauno KM "Žalgiris" I komanda. Plungės SRC merginos demonstravo brandų žaidimą ir nugalėjo oponentes iš laikinosios sostinės - rezultatu 71-53 namuose ir 48-76 žaidžiant svečiuose. Šios 2 pergalės eliminavo Kauno KM "Žalgiris" Į krepšininkes iš čempionato, o plungiškėms suteikė galimybę žaisti čempionato keturfinalyje. Taigi, vienintelė rajono komanda ketvirtfinalio varžybose susitiko su 1 vietą čempionate užimančia Kauno KM ''Žalgiris" II komanda kuri per sezoną patyrė tik vieną pralaimėjimą. Išvykoje plungiškės pralaimėjo rezultatu 47-75, o namuose 44-68 teko pripažinti čempionių pranašumą. Nepaisant šių pralaimėjimų Plungės SRC komanda sezoną baigė geriausių Lietuvos komandų aštuntuke, buvo pasiekti ir net viršyti užsibrėžti tikslai. Daugeliui merginų, tai paskutinis sezonas, tad norėčiau padėkoti merginoms ir jų tėveliams už visus kartu praleistus metus, už atsakomybę ir pareigą baigti pradėtus darbus, už skausmo ir džiaugsmo ašaras, už gimtojo miesto vardo garsinimą , ir pasiektus puikius rezultatus Lietuvoje ir tarptautiniuose turnyruose. AČIŪ. Trenerė.

IMG 9516

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 17 balandžio 2019

Logo psrc minSporto šventė "Darželinukų olimpiada"

Balandžio 16 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė ikimokyklinių ugdymo įstaigų sporto šventę „Darželinukų olimpiada", kuri buvo skirta Plungės rajono darželių 5 - 6 metų vaikams. Šventėje dalyvavo „Raudonkepuraitės", „Pasakos", „Rūtelės", „Vyturėlio", „Saulutės" ir “Nykštukas” darželiai. Šventė prasidėjo Olimpinės ugnies ir vėliavos įnešimu ir visi dalyviai apėjo garbės ratą su renginio vedėja - Supermene, kuri taip pat pravedė puikų ir energingą apšilimą visiems renginio dalyviams. „Darželinukų olimpiadoje" dalyviai varžėsi penkiose rungtyse judriosiose estafetėse. Įveikus rungtis visi mažųjų olimpiados dalyviai buvo apdovanoti atminimo magnetukais.

20190417 142010

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 10 balandžio 2019

mkl lidl logoPlungės SRC- “Litnaglis” – U13 B diviziono čempionai

Balandžio 5-6 dienomis Pliungėje vykęs LIDL – MKL U13 berniukų B diviziono finalo ketvertas išaiškino komandas, kurios pratęs kovas šį sezoną.Antrajame pusfinalyje, susrinkusių žiūrovų džiaugsmui, triuškinamą pergalę šventė Plungės SRC – Litnaglis. Šeimininkai 97:66 (43:17, 25:13, 16:16, 13:20) įveikė Utenos DSC. Eugenijaus Timofejevo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo uraganinį puolimą (43:17), o antrajame ketvirtyje komandas skyrė net 38 taškai – 68:30. Antroji mačo dalis buvo formalumas ir uteniškiams tik rungtynių pabaigoje pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą – 66:97.

Skaityti daugiau: Plungės SRC- “Litnaglis” – U13 B diviziono čempionai