Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

šachmataiJaunųjų šachmatininkų pergalės Baltarusijoje

Gegužės 25 – 27 dienomis Gardino mieste, Baltarusijoje vyko devynioliktasis tarptautinis šachmatų turnyras, skirtas šachmatininko I. M. Dabkaus atminimui. Plungę atstovavo sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Karolis Kapickis ir Agota Kontrimaitė. Turnyre dalyvavo 64 dvylikamečiai šachmatininkai iš Baltarusijos, Lietuvos ir Švedijos. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog dešimtmečių įskaitoje aukso spalvos medaliais pasidabino abu šachmatininkai. Malonu, jog buvęs Lietuvos berniukų čempionas Karolis Kapickis ir esama mergaičių čempionė Agota Kontrimaitė aukso medalius gali laimėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir dovanomis, o Karolis gavo ir piniginį prizą.

Plungės SRC inf.

Geriausio Plungės šachmatininko atminimo turnyras

Gegužės 25 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo turnyras. Jame dalyvavo 21 įvairaus amžiaus šachmatininkas. Varžybos vyko šveicariška sistema devyniais ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama po 3 minutes ir už kiekvieną padarytą ėjimą pridedama po 2 sekundes. Surinkęs 8 taškus iš 9 galimų, nugalėtoju tapo Rolandas Mačiuitis, pustaškiu nuo tėčio atsilikęs Rolando sūnus Ignas džiaugėsi sidabro spalvos apdovanojimais. Po 7 taškus surinko broliai Ernestas ir Edvinas Kurmiai. Dėka geresnių papildomų rodiklių Ernestas liko trečias. Senjorų įskaitoje nugalėtoju tapo Algimantas Skierus, jaunučių - Matas Praspaliauskas, vaikų - Aron Kuptz.

 

20190525 132325 Kopija

 

20190525 132407 Kopija

iš kairės į dešinę: R. Mačiuitis, I. Mačiuitis ir Er.Kurmis

Plungės SRC inf.

Parašyta Pirmadienis, 20 gegužės 2019
mkl lidl logoPlungės SRC-„Inesa“ iškovojo bronzos medalius
 
Gegužės 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko MKL U16 A diviziono mergaičių krepšinio finalinės varžybos, į kurias teisę dalyvauti iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ vadovaujama trenerės J. Mefiodienės, laimėjusios prieš Kauno KM merginų komandą.
Finalo varžybose dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, Panevėžio KKSR , Alytaus SRC ir Plungės SRC-„Inesa“ merginų komandos.
Pirmas rungtynes teko žaisti su Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, kurias pralaimėjome rezultatu 83:58 (26:7; 17:20; 21:16; 19:15). Užduotis buvo sužaisti be traumų, nes prieš V. Knašiaus KM komandą čempionato eigoje pralaimėdavome gan nemažu skirtumu, todėl jėgas pataupyti nusprendime sekančioms rungtynėms.
Alytaus SRC komanda žaisdama su Panevėžio KKSR komanda rungtynes pralaimėjo 59:66, stebėdamos varžybas jau žinojome, kad teks rungtyniauti su Alytaus mergaičių komanda, kuri čempionato eigoje buvo įveikusi mūsų komandą du kartus.
Prasidėjus varžyboms mūsų komanda didžiausią dėmesį skyrė gynybai, beveik visą varžybų laiką pirmavo. Kad pasiekti pergalę buvo išnaudotos visos minučių pertraukėlės ir vis priimami nauji sprendimai, kad neleisti varžovėms įgyti pranašumo rezultato atžvilgiu. Tad pergalę iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda rezultatu 55:47 (14:12; 12:5; 20:15; 9:15 iškovodamos III vietos MKL A divizione medalius.
Rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Grauslytė, atkovojusi 13 kamuolių ir pelniusi 21 tšk., Evelina Razgutė atkovojo 19 kamuolių, pelnė 10 tšk., Brigita Kontenytė – 8 atkovoti kamuoliai ir 7 tšk. Visos komandos žaidėjos negailėdamos jėgų kovojo dėl kiekvieno kamuolio.
Gabrielė Grauslytė išrinkta į MKL startinį penketuką, apdovanota prizu ir visos komandos žaidėjos, trenerė LIDL dovanomis.
Plungės SRC-„Inesos“ komandos žaidėjos ir trenerė pasiekė ką svajojo nustebindama savo varžovus dėka, didžiulio noro laimėti, darbu, ryžtu, valia ir žemaitišku kovingu charakteriu.
 
received 655545108250954 Kopija
Plungės SRC-"Inesa" komanda - 3 vieta
 
Plungės SRC inf.
 

Parašyta Antradienis, 28 gegužės 2019

krepšinisBronzinis turnyras švedijoje

2019 m. gegužės 24-26 dienomis Švedijos sostinėje Stokholme vyko tarptautinis turnyras "Lampe Challenge". Turnyras vyko 15 kartą, jame buvo sužaista 250 varžybų penkiolikoje skirtingų salių. Šiais metais kvietimą dalyvauti šiame turnyre gavo Plungės SRC merginų gim.2005 m. trenerė Edita Lapienė ir vaikinų gim. 2007 metų komandos, treneris Virgilijus Lapis. Merginos savo amžiaus pogrupyje užėmė 2 vietą, nugalėjusios Viby Basket 44-25 ir WB-Pantteri 45-50, tačiau teko pripažinti Jūrmalos komandos pranašumą 68-37. Taigi dėl trečios vietos žaidė su kitame pogrupyje 2 vietą užėmusia Espoo Basket Team EBT ir nugalėjusios ją 44-49 užėmė 3 vietą . Vaikinai A pogrupyje taip pat užėmė 2 vietą, nugalėjo Švedų komandą Hammarby Basket Green 27-39, Djursholm Indian 46-21, bet nusileido BJBS Riga/DSN 52-29. Dėl trečiosios vietos susitiko su Malbas komanda ir nugalėję ją 57-30 pasipuošė bronzos medaliais, kurių nenusiėmė iki grįžimo namo... Abiejų komandų žaidėjai grįžo laimingi, su naujom patirtim ir įspūdžiais. Stokholmas gražus miestas, o Frederika Bremergymnasiet gimnazija, kurioje gyveno vaikai, viena moderniausių ir gražiausiu Švedijoje , o kelionė keltu daugeliui paliks gerų ir nepatirtų pojūčių. Ačiū tėveliams ir komandoms garsinančioms Plungės miesto vardą!

IMG 6b2c4197277b0518b355cc52638fbd30 V Kopija

Skaityti daugiau: Bronzinis turnyras švedijoje

Parašyta Penktadienis, 17 gegužės 2019

Baidariu irklavimasMantas Gadeikis atstovaus pasaulio jaunių čempionate

Gegužės 11-12 dienomis Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos. Varžybose dalyvavo per šimtą irkluotojų iš Latvijos, Lenkijos, Estijos ir Rusijos. Sėkmingai varžybose pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Po du sidabro medalius 500m.nuotolyje pelnė Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė irklavusios dvivietę ir keturvietę baidarę. Du sidabro medalius 1000m. ir 200m. nuotoliuose iškovojo kanojininkas Mantas Gadeikis irklavęs dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų. Šios varžybos buvo atrankinės į pasaulio jaunių-jaunimo čempionatą. Mantas ir jo porininkas iškovojo teisę atstovauti Lietuvą pasaulio jaunių čempionate, kuris vyks rugpjūtį Rumunijoje. Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

20190513 1929511 Kopija

Plungės SRC inf.

Orientavimosi logoTarpmokyklinės orientavimosi varžybos

Gegužės 7 d. akademiko A. Jucio progimnazijoje vyko Plungės r. tarpmokyklinės orientavimosi sporto varžybos. Dalyvavo gim. 2001 m. ir jaunesni merginos ir vaikinai. Merginų grupėje 1 vietą iškovojo Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, 2 vietą Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija. Vaikinų grupėje 1 vietą užėmė Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, 2 vietą Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, o 3 vietą Plungės "Ryto" pagr. mokykla. Sveikiname!!!

Skaityti daugiau: Mantas Gadeikis atstovaus pasaulio jaunių čempionate

Parašyta Pirmadienis, 27 gegužės 2019

šachmataiIš Dubingių su aukso medaliu

Gegužės 18-19 dienomis Dubingiuose vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai. Dalyvavo arti 300 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 9 auklėtiniai, kurie žaidė įvairiose amžiaus grupėse. Tai Ernestas ir Edvinas Kurmiai, Ignas Mačiuitis, Matas Praspaliauskas, Ugnius Mačiuitis, Barbora Gedvilaitė, Arnas Vaištaras, Agota Kontrimaitė ir Karolis Kapickis. Pirmą dieną vyko žaibo šachmatų čempionatas. Plungiškiams medalių iškovoti nepavyko. Geriausiai sužaidė Ignas Mačiuitis su 5,5 taško iš 9 galimų amžiaus grupėje iki 16 metų liko šeštas ir Ugnius Žalimas, kuris surinkęs 5 taškus iš 9 galimų, amžiaus grupėje iki 12 metų liko septintas. Antrą dieną vyko greitųjų šachmatų čempionatas. Puikiai sužaidė Agota Kontrimaitė amžiaus grupėje iki 10 metų.Surinkusi 6 taškus iš 8 galimų, tarp mergaičių iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname! Gerai sekėsi ir Ugniui Žalimui. Su 5,5 taško iš 8 galimų turnyro lentelėje tarp 74 dalyvių Ugnius liko devintas. Ignas Mačiuitis su penkiais taškais – septintas. Kitų auklėtinių rezultatai kuklesni.

Skaityti daugiau: Iš Dubingių su aukso medaliu

Parašyta Penktadienis, 17 gegužės 2019

Logo psrc minOlimpinė diena 2019 - su Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Henriku Žustautu

Jau kaip tampanti tradicija, antrą kartą Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė Olimpinės dienos šventę „Judėk, sužinok, atrask“, kurios pagrindinis tikslas - suteikti galimybę visiems Plungės rajono gyventojams, ypač vaikams, susipažinti ir išbandyti visas sporto šakas, kurios kultivuojamos mūsų mieste. Gegužės 15 dienos rytą į Oginskių dvaro parką prie žirgyno rinkosi gausus būrys vaikų. Iškilmingą atidarymą pradėjo dalyvių eisena kartu su Plungės raj. Platelių meno mokyklos orkestru (vadovas Virginijus Valančius). Į renginį pasveikinti atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemerė Asta Beierle-Eigirdienė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė, skyriaus specialistė Julija Čiuželienė ir garbingiausi laukti svečiai Tarptautinė šachmatų didmeistrė Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir eksplungiškis Rio olimpinių žaidynių dalyvis, Europos čempionas irkluotojas Henrikas Žustautas.

Skaityti daugiau: Olimpinė diena 2019 - su Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Henriku Žustautu