Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Trečiadienis, 10 spalio 2018

šachmataiŠachmatininkai pagerbė Trenerio atminimą

Spalio 6 dieną (šeštadienį) šachmatininkai paminėjo Mokytojo, Lietuvos nusipelniusio trenerio, Plungės miesto garbės piliečio Vitaliaus Vlado Andriušaičio 12-ąsias mirimo metines. Pirmiausia grupė šachmatininkų aplankė Mokytojo kapą – padėjo gėlių ir uždegė žvakeles. Po to visi rinkosi Plungės vaikų bibliotekoje (šachmatų klubas remontuojamas) į Trenerio atminimo turnyrą. Viso susirinko 18 įvairaus amžiaus šachmatininkų. Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Po įdomių, atkaklių kovų, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų, turnyro nugalėtoju tapo Senamiesčio mokyklos devintokas Ignas Mačiuitis. Antrą vietą iškovojo pustaškiu nuo sūnaus atsilikęs Igno tėtis Rolandas. Trečia vieta su 6,5 taško atiteko Ievai Žalimaitei.

Tarp merginų pirma Rugilė Meškėnaitė tarp senjorų – Juozas Valauskas. Jaunučių tarpe pirmą vietą iškovojo A. Jucio progimnazijos penktokas Ugnius Žalimas, tarp vaikų – Senamiesčio mokyklos trečiokas Aronas Kuptz.