Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

500px ChessSetVaržybos Klaipėdoje

Birželio 2 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje vyko šachmatų turnyras „Tas nuostabus šachmatų pasaulis“. Viso dalyvavo 42 šachmatininkai nuo penkių iki devyniolikos metų iš Gargždų, Klaipėdos, Kėdainių, Plungės. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo šeši auklėtiniai.

Varžybos vyko trijuose pogrupiuose. Pirmame žaidė vaikai nuo 5 iki 8 metų (6 dalyviai). Jame dalyvavo aštuonmetis plungiškis Karolis Kapickis. Karolis visas penkias partijas laimėjo ir iškovojo pirmos vietos apdovanojimus. Antrame pogrupyje žaidė 9-12 metų jaunučiai. Dalyvavo 26 jaunieji šachmatininkai. Žaidė 7 ratus šveicariška sistema. Šiame pogrupyje žaidęs plungiškis vienuolikametis Matas Praspaliauskas, surinkęs 5,5 taško iš 7 galimų, iškovojo antrąją vietą. O Mato bendraamžė Barbora Gedvilaitė, surinkusi 4 taškus, iškovojo antros vietos apdovanojimus mergaičių tarpe. Vyresniųjų pogrupyje (13-19metų, 10 dalyvių) žaidė trys plungiškiai. Geriausiai pasisekė 17-čiui Ernestui Kurmiui. Jis surinko 5,5 taško iš 7 galimų (kaip ir pirma vieta), tačiau papildomų rodiklių dėka liko antras. Tašku mažiau surinkęs brolis Edvinas (15-metis), liko penktas. Gabija Meškauskaitė (15-metė) – antra tarp merginų.