Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Pirmadienis, 21 gegužės 2018

mkl lidl logoPlungės SRC - „Anra Investicija“ krepšininkai ketvirti Lietuvoje

Šį savaitgalį Vilniuje „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje vyko, U13 (gim. 2005 m.) berniukų krepšinio čempionato finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Plungės SRC - „Anra Investicija“ komanda, vadovaujama trenerio G. Glikmano.
Pusfinalyje čempionų titulą gynė Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda „Anra Investicija“ susikovusi su Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro I komanda „Beko“. Šios dvi komandos praėjusiame sezone kovojo 2005 m. gimusių vaikinų čempionato finale ir tąsyk stipresni buvo plungiškiai 66:63. Šį sezoną Plungės SRC ir Sabonio KC komandos MKL reguliariame sezone susitiko 2 kartus ir pasidalino po pergalę. Plungiškiai laimėjo 80:73, o „saboniukai“ pasiekė pergalę 66:63. Genadijaus Glikmano treniruojama Plungės SRC komanda reguliariame sezone iškovojo 17 pergalių, patyrė 5 nesėkmes ir užėmė 2 vietą. Ketvirtfinalyje jie įveikė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipą. „Nuotaikos komandoje puikios ir kovingos, dirbame kryptingai. Manau, jog favoritai – praėjusių metų „Pirmojo iššūkio“ čempionai – Plungės krepšininkai, tačiau, manau, kad visos komandos meistriškumu yra apylygės, čempionato nugalėtoją lems užsispyrimas ir charakteris“, – sakė treneris G.Glikmanas. Rezultatyviausiai Plungės SRC komandoje žaidžia Nojus Radžius, kuris pelno po 30 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. Justas Žiubrys renka po 15 taškų, o Rokas Antanas Čivilis po 12.


Dėl trečios vietos Plungės SRC-„Anra Investicija“ susitiko su Tornado KM I-„Alburnus“ komanda. Po permainingos kovos 67:60, Tornado KM I-„Alburnus“ palaužė Plungės SRC-„Anra Investicija“ ekipą bei užsikabino bronzos medalius. Plungiškiai startavo geriau ir greitai išsiveržė į priekį 17:8. Vis dėlto, Kauno ekipa nesutriko ir netrukus pradėjo mažinti deficitą ir po pirmo kėlinio turėjo tik taško deficitą – 18:19. Antrame kėlinyje Tornado ekipa rungtynes perlaužė ir išsiveržė į priekį. Nors plungiškiai kelis kartus buvo priartėję, tačiau kauniečiai lemiamais momentais žaidė užtikrinčiau ir iškovojo bronzinę pergalę. Plungės komandos gretose ryškiausiai išsiskyrė Justas Stonkus su 19 taškų, Rokas Antanas Čivilis pelnė 11, Justas Žiubrys – 10 taškų.
Po finalinių rungtynių buvo paskelbtas simbolinis geriausių žaidėjų penketukas į kurį pateko Rokas Antanas Čivilis. Komanda apdovanota medaliais ir „LIDL“ dovanomis.
Sveikiname komandą, trenerį ir tėvelius! Linkime berniukams sėkmės žaidžiant krepšinį ir toliau garsinti Plungės miesto vardą!

3rd place match foto by elvis žaldaris 28 Kopija

Plungės SRC inf.