Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 15 kovo 2018


mini psrc logoKovo 11-osios proga vykusiame turnyre – Plungės merginų tinklininkių pergalė

Kovo 10 dieną Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kovo 11-ajai skirtas merginų tinklinio turnyras Plungės sporto ir rekreacijos (SRC) taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Plungės, Joniškio, Gargždų ir Klaipėdos merginų komandos.

Sužaidus po trejas rungtynes, dėl trečiosios vietos aikštelėje susitiko Klaipėdos ir Gargždų komandos. Po gražios kovos trečiąją vietą laimėjo klaipėdiškės.

Į turnyro finalą, nugalėjusios visas komandas, pateko Plungės merginos. Jų varžovė finale buvo vienerias rungtynes pralaimėjusi Joniškio merginų komanda. Finale įveikusios viešnias iš Joniškio, Plungės merginos tapo turnyro nugalėtojomis – laimėjo Plungės SRC įsteigtą taurę.

Nugalėtojų ir prizininkių komandas bei geriausias komandų žaidėjas (Augustę iš Klaipėdos, Pauliną iš Gargždų, Simoną iš Joniškio ir Karoliną iš Plungės) taurėmis, medaliais ir prizais apdovanojo Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas ir tinklinio treneris Aloyzas Damulis. Už dalyvavimą turnyre visiems dėkojo Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas.

IMG 2959

Plungės SRC komanda

 

Plungės SRC inf.