Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Penktadienis, 12 sausio 2018

Lengvoji atl logoPirmosios šių metų lengvaatlečių pergalės

Sausio 6 d. Klaipėdoje vyko jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2018“ pirmas etapas, kuriame dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai.

60 m bėgimo rungtyje tarp jaunių greičiausios buvo Reginos Šilenskienės auklėtinės Gabija Kuprytė ir Paula Bagdonaitė. Gabija įveikusi distanciją per 8,11 s. užėmė pirmą vietą, o Paula, kurios laikas 8,49 s. – antrą vietą.
        Gerai pasirodė Eugenijaus Jurgučio treniruojamos šuolininkės merginos. Trišuolio rungtyje jaunių tarpe Deimantė Raudytė buvo nepralenkiama. Geriausiu bandymu pasiekė 11,13 m rezultatą ir tapo nugalėtoja. Kita sportininkė – Kornelija Vičytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė antrą vietą. Ji kartu su nugalėtoja peršoko į 1,60 m aukštį iškeltą kartelę, tačiau jai tai pavyko padaryti tik antruoju bandymu, todėl ir atiteko antroji vieta. Šuolio į tolį rungtyje Vygailė Valatkaitė geriausiu bandymu nuskriejo 4,78 m ir užėmė antrą vietą.
          Jaunučių tarpe 60 m. bėgimo rungtyje Matas Abartis, kurį treniruoja Marius Rudys, net du kartus - parengiamajame ir finaliniame bėgimuose gerino asmeninį rekordą. Greičiausiai distanciją įveikęs per 7,47 s. tapo rungties nugalėtoju.

Sveikiname lengvaatlečius ir jų trenerius su puikiais rezultatais!!!