Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Antradienis, 27 birželio 2017

Baidares logoIrklavimo pirmenybėse plungiškiai iškovojo 25 medalius

Birželio 23 dieną Plungės irklavimo bazėje vyko Plungės rajono atviros irklavimo pirmenybės. Dalyviai varžėsi baidarių ir kanojų irklavimo varžybose, 200 metrų trasoje.

Varžybose, kuriose dalyvavo irkluotojai iš Klaipėdos, Šilutės, Panevėžio, Skuodo, Šiaulių ir Elektrėnų, puikiai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kuriuos treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

2000-2002 m. gim. amžiaus vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Mantas Gadeikis. 2003-2004 m. gim. amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo Lukas Gudijus. Jauniausioje amžiaus kategorijoje - 2005 m. gim. grupėje - antrą vietą užėme Mantas Skarulskis.

Mantas Gadeikis

Mantas Gadeikis

 

Gabija Gadeikytė

Gabija Gadeikytė

 

Žemgulytė

Ieva Žemgulytė

 

2003 m. gim. amžiaus grupėje tarp mergaičių, sidabro medalio laimėtoja tapo Greta Gadeikytė. 199-2000 m. gim. mergaičių  amžiaus grupėje plungiškė Ieva Žemgulytė taip pat iškovojo sidabro medalį.

Plungės SRC irkluotojai daug medalių iškovojo irkluodami ir porose. 2002 m. gim. ir vyresnių vaikinų amžiaus grupėje, Mantas Gadeikis ir Simonas Aleliūnas irkluodami dvivietę kanoją, iškovojo aukso medalius. 2003 m. gim. ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje pirmą vietą irkluodami dvivietę kanoją užėmė Lukas Gudijus ir Edvinas Šakinis. 2005 m. gim. ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje trečią vietą užėmė Matas Vaitkus ir Lukas Chraptavičius. Justas Prašukas irkluodamas dvivietę baidarę su porininku iš Klaipėdos, 199-2000 m. gim. vaikinų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą.

1999-2000 m. gim. merginų amžiaus grupėje irkluojant dvivietę baidarę, pirmą vietą iškovojo Ugnės Sabaliauskaitės ir Ievos Žemgulytės pora. 2003 m. ir jaunesnių merginų amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Ugnė Sabaliauskaitė su porininke iš Šilutės. Trečią vietą tame pačiame plaukime užėmė plungiškių pora, kurią sudarė Gabija Sosickytė ir Urtė Erlickytė.

Pirmąsias vietas Plungės irkluotojai iškovojo irkluodami ir keturvietes baidares. Tarp merginų pirmą vietą iškovojo Plungės komanda, kurią sudarė  Ieva Žemgulytė, Greta Gadeikytė, Ugnė Sabaliauskaitė ir Gabija Sosickytė. Vaikinų grupėje taip pat triumfavo Plungės komanda, kurią  sudarė Linas Sabaliauskas, Justas Prašukas, Gytis Jasevičius ir Tautvydas Pilelis.

Nuotraukas iš varžybų galite pamatyti ČIA ir ČIA.

 

Plungės SRC inf.