Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Penktadienis, 03 sausio 2020

šachmataiKalėdinis - Naujametinis šachmatų turnyras

Gruodžio 29 dieną, sekmadienį visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko Kalėdinis – Naujametinis šachmatų žaibo turnyras. Jame dalyvavo septyniolika įvairaus amžiaus šachmatininkų. Varžybos vyko šveicariška 9 ratų sistema. Turnyro metu vyko įtemptos kovos, sužaista daug gražių partijų. Surinkęs 8,5 taško iš 9 galimų, turnyro nugalėtoju tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro šachmatų treneris, FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Antra vieta atiteko Rolandui Mačiuičiui, o trečia – „Saulės“ gimnazijos moksleiviui Edvinui Kurmiui. Tarp jaunių pirmą vietą iškovojo „Saulės“ gimnazistas Ernestas Kurmis, tarp merginų – studentė Greta Mačiuitytė, tarp senjorų – Algimantas Skierus, o tarp jaunučių – „Babrungo“ progimnazijos auklėtinis Matas Praspaliauskas.

20191229 135329 Kopija

Plungės SRC inf.

sunkioji atlDeividui Kadžiui - nugalėtojo taurė

Gargžduose vyko Klaipėdos rajono atviras naujametinis turnyras. Jame jėgas ant pakylos išmėgino per pusšimtis atletų, atstovavę Klaipėdos, Telšių ir Plungės rajonams bei Panevėžio miestui. Šiose šventinėse varžybose tarp mūsiškių labiausiai pasižymėjo Deividas Kadys, svorio iki 61 kilogramo kategorijoje iškovojęs nugalėtojo titulą. Jis rovimo veiksmu įveikė 65 kilogramus sveriančią štangą, stūmimo - 80 kilogramus ir dvikovėje surinko 145 kilogramus. Pažymėtina, kad stūmimo ir dvikovės rezultatai - nauji Plungės rajono vyrų sunkiosios atletikos rekordai. Sidabro medalius pelnė Ovidijus Buta ir Paulius Mikšta, o bronzos - Edgaras Kovas. Paminėtini ir Justinas Mikšta bei Nojus Jonušas, užėmę ketvirtąsias vietas.

Iš kairės P.Mikšta E.Kovas D.Kadys ir O.Buta Kopija
Iš kairės: P.Mikšta,  E.Kovas,  D.Kadys  ir  O.Buta

Mokyklų žaidynėsSAUSIO 11 DIENĄ, 11 VAL. PLUNGĖS "RYTO" PARG. MOKYKLOS SPORTO SALĖJE VYKS KVADRATO TARPZONINĖS VARŽYBOS.70466331 1143701265813690 7905644738655551488 o