Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Ketvirtadienis, 10 spalio 2019

chess turnyrasVitaliaus Vlado Andriušaičio atminimo šachmatų turnyras

Jau praėjo 13 metų kai netekome Plungės Garbės piliečio, nusipelniusio Lietuvos šachmatų trenerio Vitaliaus Vlado Andriušaičio. Norėdami pagerbti Mokytoją, Plungės VŠK „Bokšto“ šachmatininkai spalio 6 dieną surengė turnyrą jo atminimui. Turnyre dalyvavo 19 Plungės šachmatininkų ( buvę V.V.Andriušaičio mokiniai ir jaunieji miesto šachmatininkai). Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skirta po 8 minutes iki partijos pabaigos pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Surinkęs visus 7 taškus, nugalėtoju tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Antrosios vietos apdovanojimais pasipuošė Rolandas Mačiuitis, surinkęs 5,5 taško. Trečias su 5 taškais liko Ignas Mačiuitis. Tiek pat taškų surinko ir Silvestras Baumilas. Jis buvo apdovanotas kaip geriausiai pasirodęs senjoras. Merginų tarpe nugalėtoja tapo Gabija Meškauskaitė, jaunučių Matas Praspaliauskas, o vaikų Karolis Kapickis. Turnyro prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojas ir taure.