Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 12 kovo 2014

Logo psrc minBėgimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Plungės sporto ir rekreacijos centras kovo 10 dieną surengė masinę bėgimo-ėjimo šventę, kuri buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Visus susirinkusius į šventę pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas ir Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas.

Skaityti daugiau: Bėgimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Parašyta Penktadienis, 07 kovo 2014

Logo psrc minStalgėniškiai – Lietuvos Olimpinio festivalio kvadrato varžybų čempionai

Plungės rajono savivaldybėje buvo pagerbti Stalgėnų pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, kuri tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių kvadrato rungties (2003 m. gimimo ir jaunesni) nugalėtojais. Plungės rajono savivaldybės meras komandos vadovams Vidui Vagnoriui ir Vilmai Iljienei įteikė padėkas.

Skaityti daugiau: Stalgėniškiai – Lietuvos Olimpinio festivalio kvadrato varžybų čempionai

Parašyta Trečiadienis, 12 kovo 2014

futbolasPlungės futbolininkai nužingsniavo iki pusfinalio

Sėkmingai 2013-2014 m. Lietuvos mokinių salės futbolo pirmenybėse pasirodė Plungės „SRC – Žiogeliai" (2003 m. gim.) komanda, vadovaujama trenerių Algimanto ir Kęstučio Petkų. A lygos pirmose grupės varžybose rezultatu 1: 8 pralaimėję Klaipėdos „FM – Baltai" komandai, vėliau plungiškiai įsibėgėjo.

Skaityti daugiau: Plungės futbolininkai nužingsniavo iki pusfinalio

Parašyta Trečiadienis, 05 kovo 2014

Logo psrc minPaaiškėjo Plungės rajono tinklinio pirmenybių nugalėtojai

Vasario mėnesį Plungėje vyko rajono tinklinio pirmenybės, kurias organizavo orientavimosi sporto klubas „Versmė“. Pirmenybėse dalyvavo 10 komandų iš Plungės, Milašaičių ir Alsėdžių. Nugalėtojai nebuvo aiškūs iki paskutiniojo turo, tad visi žiūrovai su nekantrumu laukė varžybų tarp „Milašaičių verslo“ ir „Milašaičių jaunimo“.

Skaityti daugiau: Paaiškėjo Plungės rajono tinklinio pirmenybių nugalėtojai

Parašyta Pirmadienis, 10 kovo 2014

krepsinisĮvyko K. Budrio taurės šeimų krepšinio turnyro atrankos etapas

Kovo 9 d. Plungėje vyko 38-asis tarptautinis Kazimiero Budrio taurės šeimų krepšinio turnyro atrankos etapas. Šiame etape dalyvavo trys šeimos: Stonkai (Kretinga), Remeikiai (Varniai) ir Venskai  iš Plungės.

Skaityti daugiau: Įvyko K. Budrio taurės šeimų krepšinio turnyro atrankos etapas

Parašyta Trečiadienis, 05 kovo 2014


Logo psrc minVaržėsi drąsūs, stiprūs, vikrūs

Vasario 25-26 dienomis vyko Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. 2001 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje tarp kaimo mokyklų stipriausi buvo Platelių gimnazijos moksleiviai, o tarp miesto mokyklų nugalėtojais tapo Plungės Senamiesčio mokyklos moksleiviai.

Skaityti daugiau: Varžėsi drąsūs, stiprūs, vikrūs