Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Ketvirtadienis, 03 spalio 2019

dziudoPlungės SRC sportininkai iš dziudo čempionato grįžo su medaliais

Šeštadienį, rugsėjo 28 dieną Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos miesto dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 22 klubai iš Lietuvos ir Latvijos. Turnyre puikiai pasirodė Plungės dziudo klubo komanda, atvežusi virš 40-ies sportininkų. Susumavus rezultatus, Plungės komanda užėmė antrą vietą, nusileidusi tik Kauno dziudo klubui „Budoka“.
Čempionais tapo: Rokas Šatkauskas, Barbora Endriekutė, Giedrė Kauliutė, Tadas Steponavičius, Majus Petrauskas, Ervinas Žilius, Eiridas Rimavičius.
Antrąsias vietas užėmė: Rugilė Stasiulytė, Giedrius Pocius ir Rokas Šatkauskas. Rokas kovojo dvejuose amžiaus grupėse, savo amžiaus grupėje tapo čempionu, o su vyresniais užėmė antrą vietą.
Trečiąsias vietas iškovojo : Simonas Motužis, Rokas Gedminas, Simas Riauka, Ugnius Švoba, Girvydas Narkus, Eimantas Jakas, Neimantas Rimavičius, Tomas Žilys, Martynas Zaburas.
Penkti liko : Juta Švobaitė, Saulė Einingė, Justas Grabauskas, Domas Meškauskas, Vacys Pocius

Treneriai Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius ir Robertas Zimkus džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir dėkoja tėveliams kurie atvažiavo ir palaikė gausią komandą, kartu esame stipresni :)

1

2

17

112

14

Plungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 17 rugsėjo 2019

megeju zaidynes mazas logoSeniūnijų žaidynės II etapas

Rugsėjo 14d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko Plungės rajono seniūnijų mėgėjų sporto žaidynių II etapas. Šiame etape dalyvavo 6 komandos, kurios varžėsi šiose varžybose: futbolo, stalo teniso, estafečių ir virvės traukime. Geriausiai pasirodė Šateikių seniūnijos komanda surinkusi 28 taškus, taip aplenkusi bendrame rezultate pirmavusią Žem.Kalvarijos seniūniją. Sekantis žaidynių etapas planuojamas spalio mėnesį.

IMG 0821

Stalo teniso varžybų nugalėtojai

IMG 0481

Šateikių seniūnijos dalyviai

IMG 0174

Alsėdžių seniūnijos dalyviai

IMG 9917

Žemaičių Kalvarijos dalyviai

Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 03 spalio 2019

dziudoPijus Vaitkus - čempionas

Rugsėjo 28 dieną, Pijus Vaitkus, dalyvavo Airijoje vykusiame „Dublin open“ turnyre kur nepaliko jokių šansų savo varžovams ir iškovojo čempiono titulą.

Pijus Vaitkus

Pijus Vaitkus

Pungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 17 rugsėjo 2019

chess turnyrasPlungiškių pergalės Šiauliuose

Rugsėjo 14 dieną, šeštadienį Šiauliuose vyko “Makabi” atvirų šachmatų pirmenybės. Turnyre žaidė 58 šachmatininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 6 šachmatininkai. Turnyras vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris Sigitas Kalvaitis surinko 7,5 taško iš 9 galimų ir užėmė antrąją vietą. Plungės Senamiesčio mokyklos dešimtokas Ignas Mačiuitis, surinkęs 6 taškus, buvo apdovanotas 4 vietos apdovanojimu. Labai šauniai kovojo su suaugusiais Matas Praspaliauskas ir Ugnius Žalimas. Jie abu surinko po 5 taškus, tačiau dėka papildomų rodiklių antroji vieta jaunučių tarpe atiteko Matui, o Ugnius liko ketvirtas. Edvinas Kurmis (5,5 taško) ir Barbora Gedvilaitė (4taškai) šį kartą liko be apdovanojimų. Treneriai: S. Kalvaitis ir G. Žalimienė.

Skaityti daugiau: Plungiškių pergalės Šiauliuose12

Parašyta Antradienis, 24 rugsėjo 2019

Baidariu irklavimasPergalingas irkluotojų savaitgalis Šiauliuose

Rugsėjo 21-22 d. Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių - jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame labai sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Nepralenkiama buvo Greta Gadeikytė iškovojusi keturis aukso medalius. Ji nugalėjo 500m ir 200m irkluodama vienvietę baidarę. Dar du aukso medalius laimėjo irkluodama dvivietę baidarę su komandos drauge Agne Žiogaite.Prie dviejų aukso medalių Agnė pridėjo bronzos ,kurį iškovojo irkluodama vienvietę baidarę 500m nuotolyje.Aukso ir bronzos medalius pelnė Mantas Jurgutis.Auksą laimėjo 500m nuotolyje irkluodamas keturvietę baidarę su Šiaulių irkluotojais,o bronzą - irkluodamas dvivietę su porininku iš Šiaulių.

Sidabro medaliais pasipuošė Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus irklavę dvivietę kanoją 1000m nuotolyje.Dar po vieną sidabro medalį Mantas ir Lukas laimėjo irkluodami vienvietes kanojas - Mantas 1000m distancijoje, o Lukas 200m. Bronzos medalį 1000m distancijoje iškovojo Laimonas Tiškus. Treneriai E. Gelčinskas ir A. Vaitkus.

P1010990 Kopija

Plungės SRC inf.

sauktukas 365x365 300x300

Plungės rajono savivaldybės taryba sprendimas

Dėl mokesčių už ugdymą Plungės sporto ir rekreacijos centre

2019 m. rugsėjo 26 d. Nr. T1-209

Plungė

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 37 punktu, Plungės rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:

1. Nustatyti mokesčius už ugdymą Plungės sporto ir rekreacijos centre:

1.1. baidarių ir kanojų irklavimo ugdytiniams– 6,0 Eur per mėnesį;

1.2. regbio, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos, šachmatų, orientavimosi sporto, buriavimo, mergaičių tinklinio ir mergaičių krepšinio ugdytiniams (-ėms) – 8,0 Eur per mėnesį;

1.3. vaikinų krepšinio ir dziudo sporto ugdytiniams – 10,0 Eur per mėnesį.

2. Pripažinti netekusiu galios Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 29 d. sprendimą Nr. T1-150 „Dėl mokesčio už ugdymą Plungės sporto ir rekreacijos centre nustatymo“.

3. Nustatyti, kad šis sprendimas įsigalioja nuo 2019 m. spalio 1 d.

Savivaldybės meras    Audrius Klišonis

Parašyta Antradienis, 17 rugsėjo 2019

krepšinisMergaičių krepšinio turnyras Jurbarke

Rugsėjo 14 dieną Jurbarke vyko mergaičių gimusių 2006 m. ir jaunesnių (trenerė E. Lapienė) krepšinio 3x3 turnyras "Jurbarkas 2019" . Turnyre dalyvavo komandos iš Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, Jurbarko ir Plungės. Mergaitės jėgas bandė pogrupiuose, i pusfinalius pateko abi plungiškių komandos, bet į finalą pateko Plungės SRC 1 mergaičių komanda, dėl pirmos vietos merginos nusileido šeimininkių komandai ir užėmė antrą vietą. Trečią vietą laimėjo Marijampolės 1 komanda. Tritaškių konkursą laimėjo Gabija Burneikaitė, finale susirungusi su komandos drauge Daniele Paunksnyte, kuri liko antra. Visos dalyvavusios merginos buvo apdovanotos prisiminimo dovanėlėmis. o prizininkės medaliais ir turnyro marškinėliais. Antrą vietą laimėjo Gabija Tilvikaitė, Ugnė Bertašiūtė, Danielė Paunksnytė ir Elinga Einikytė.

IMG 4811feb268de4e94fed389ea88bee411 V Kopija

IMG bde41db735ccf3acd1149e4fbf460d41 V Kopija

 

IMG 9d51874c1b8d33a385b14af1de14fa90 V Kopija

Plungės SRC inf.