Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

500px ChessSetV. Majorovo atminimo turnyras

Birželio 3 dieną (sekmadienį) Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo šachmatų turnyras. Turnyras vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Į varžybas susirinko 16 įvairaus amžiaus šachmatininkų. Po įnirtingų, įdomių kovų paaiškėjo turnyro nugalėtojas. Juo tapo, nuo visų konkurentų stipriai atsiplėšęs, Rolandas Mačiuitis, kuris surinko 6,5 taško iš 7 galimų. Antrąją vietą užėmė Rolando sūnus Ignas, surinkęs 5 taškus. Trečia vieta atiteko plateliškiui Silvestrui Baumilui (5taškai). Merginų tarpe geriausiai pasirodė Rosita Griciūtė, senjorų tarpe – plateliškis Algirdas Narmontas, jaunučių – Matas Praspaliauskas, o vaikų – Aronas Kuptz. Nugalėtojas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu, o prizininkai – medaliais ir diplomais.

20180603 134610 Kopija

 

20180603 134640 Kopija

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 23 gegužės 2018
500px ChessSetSu taurėmis iš Lietuvos čempionatų
Gegužės 19-20 dienomis Dubingiuose (Molėtų raj.) vyko Lietuvos vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų ir žaibo čempionatai. Dalyvavo daugiau kaip 300 jaunųjų šachmatininkų (nuo 8 iki 18 metų) iš įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 11 auklėtinių.
Pirmą dieną įvyko žaibo čempionatas. Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Geriausiai sekėsi jauniausiam plungiškiui, M.Valančiaus prad. mokyklos “Saulės” skyriaus pirmokui Karoliui Kapickiui. Karolis, surinkęs 6 taškus iš 9 galimų, iškovojo pirmąją vietą. Puikiai sužaidė ir Senamiesčio mokyklos aštuntokas Ignas Mačiuitis. Jis amžiaus grupėje iki 16 metų iškovojo antrąją vietą. Ignas surinko 6,5 taško iš 9 galimų.
Antrąją dieną vyko greitųjų šachmatų čempionatas. Vėl geriausiai sekėsi Karoliui. Jis surinko 7 taškus iš 8 galimų ir pelnė pirmos vietos apdovanojimus. Trečias vietas iškovojo Ignas Mačiuitis (6 taškai) ir A.Jucio pagr. mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė (5 taškai). Agota žaidė amžiaus grupėje iki 10 metų.
Amžiaus grupėje iki 12 metų geriausiai sužaidė Ugnius Žalimas ir Matas Praspaliauskas.
Gerai pasirodė Gabija Meškauskaitė (M16), Ernestas Kurmis (B18). Kitų šachmatininkų rezultatai kuklesni.
 
20180520 194616 Kopija

A.Kontrimaitė, I.Mačiuitis ir K.Kapickis.

Plungės SRC inf.
Parašyta Antradienis, 29 gegužės 2018

500px ChessSetVaržybos Gargžduose

Gegužės 27dieną, sekmadienį Gargžduose vyko šachmatų turnyras, skirtas vaikų gynimo dienai ir Gargždų miesto 765-osioms metinėms pažymėti.Dalyvavo 77 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Jurbarko, Telšių, Tauragės, Kretingos, Kauno, Plungės ir Gargždų dviejose amžiaus grupėse (iki 14-os metų ir iki 10 metų). Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo penki auklėtiniai. Jaunesniųju amžiaus grupėje (47 dalyviai) devynmetis Jokūbas Jablonskis ir aštuonmetis Karolis Kapickis surinko po 5 taškus iš 8 galimų ir pasidalino atitinkamai aštuntąją – devintąją vietas. Aštuonmečių įskaitoje Karolis pasirodė geriausiai ir tapo nugalėtoju.Vyresniųjų įskaitoje (30 dalyvių) dvylikametis Matas Praspaliauskas surinko 6 taškus iš 8 galimų ir bendroje įskaitoje liko trečias. Amžiaus grupėje iki 12 metų Matas liko antras ir džiaugėsi sidabriniais apdovanojimais.

Skaityti daugiau: Varžybos Gargžduose

Parašyta Trečiadienis, 23 gegužės 2018
judoDziudo imtynininkai iškovojo 11 medalių
Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai iškovojo net vienuolika medalių. Varžybose dalyvavo 212 imtynininku iš Latvijos ir Lietuvos.
Skirtingose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo čempionais Pijus Vaitkus, Simonas Rimkus, Majus Petrauskas, Barbora Endriekutė ir Rugilė Stasiulytė.
Antrąsias vietas užėmė Neimantas Rimavičius ir Saulė Einingė. Trečiąsias vietas užėmė Ignas Stankevičius, Tomas Žilys ir Julius Kubilius.
 
1 Komanda
Plungės SRC inf.
Parašyta Antradienis, 29 gegužės 2018

irklavimasIrklavimo čempionate iškovoti medaliai

Š.m. gegužės 25-27 d. Trakuose vyko Lietuvos jaunių

ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.

Skaityti daugiau: Irklavimo čempionate iškovoti medaliai

Parašyta Pirmadienis, 21 gegužės 2018

mini psrc logoDviračių žygis aplink Platelių ežerą

Šį savaitgalį pratęsėm dviračių sezoną žygiu aplink Platelių ežerą. Džiugino puikus oras, gera nuotaika ir būrys dviratininkų.

Skaityti daugiau: Dviračių žygis aplink Platelių ežerą