Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 26 birželio 2018
Baidariu irklavimas3 irkluotojai iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei

Š.m. birželio 23-24 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Šiose varžybose sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių. Mergaičių grupėje Greta Gadeikytė buvo nepralenkiama ir iškovojo net 5 aukso medalius baidare vienviete ir dviviete 500m ir 200m nuotoliuose bei mix rungtyje. Toje pat vaikų grupėje kita plungiškė Ugnė Sabaliauskaitė pelnė sidabro ir bronzos apdovanojimus irkluodama 500m ir 200m nuotolius. Berniukų grupėje neatsiliko ir kanojininkas Lukas Gudijus, iškovojęs 3 aukso medalius: vienviete kanoja 1000 ir 200m nuotoliuose bei dviviete kanoja irkluodamas su komandos draugu Mantu Skarulskiu. Sėkmingai pasirodė kanojininkas Mantas Skarulskis iškovojęs 5 apdovanojimus: auksą, irkluodamas dviviete kanoja 1000m, 3 sidabro medalius - irkluodamas ir vienvietę, ir dvivietę kanojas 200m distancijose bei mix rungtyje bei bronzą irkluodamas vienvietę kanoja 1000m. Jaunučių grupėje aukso medalį iškovojo Mantas Jurgutis irkluodamas keturvietę baidarę 500m nuotolyje. Jaunių grupėje bronzos medalį 1000m nuotolyje iškovojo Mantas Gadeikis. Po puikių rezultatų paskelbimo paaiškėjo, jog Mantas Gadeikis , Mantas Jurgutis ir Greta Gadeikytė iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinę Olympic hopes regatoje, kuri vyks rugsėjo mėnesį Poznanėje - Lenkijoje. Tai vienos didžiausių jaunųjų irkluotojų varžybų pasaulyje, kuriose susirenka talentingiausi jaunieji sportininkai iš viso pasaulio. Šiuos sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas. Sveikiname!

P1010911

Plungės SRC inf.

Parašyta Pirmadienis, 18 birželio 2018

Logo psrc minBaigimo pažymėjimų įteikimas Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkams

Birželio 13 d. Žemaičių dailės muziejuje vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė Plungės sporto ir rekreacijos centro sportininkams.Šiais metais Plungės SRC baigė 39 sportininkai. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis kartu su Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriumi Alvydu Viršilu pasveikino visus baigiančiuosius ir įteikė jiems pažymėjimus.

IMG 8175

IMG 8016

IMG 7991

 Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 21 birželio 2018

sunkioji atletika 750x260Mūsų sunkiaatletė - vėl prizininkė

Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų ir vyrų sunkiosios atletikos čempionatai. Juose jėgas išbandė ir Plungės sporto ir rekreacijos centro atstovai. Jau 16 – ą kartą surengtame Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate bronzos medalį pelnė Rosita Krikotina.Sportininkė varžėsi svorio iki 58 kilogramų kategorijoje ir dvikovėje surinko 101 kilogramo sumą. Pažymėtina, kad atletė šalies moterų čempionatuose jau yra iškovojusi ketvertą medalių. Respublikos vyrų čempionate keturi mūsiškiai pateko į savo svorių kategorijų sunkiaatlečių geriausiųjų dešimtukus.

Skaityti daugiau: Mūsų sunkiaatletė - vėl prizininkė

Parašyta Pirmadienis, 18 birželio 2018

megeju zaidynes mazas logoStartavo ketvirtasis Plungės r. mėgėjų sporto žaidynių sezonas

Birželio 9 d. Platelių gimnazijos sporto bazėse startavo ketvirtasis Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynių sezonas. Šiais metais Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynėse dalyvauja 6 komandos, kurios varžėsi šiose varžybose: 1. Krepšinis (3x3); 2. Futbolas (3x3); 3. Šaškės (komandos sudėtis 3 žmonės); 4. Smiginis (komandos sudėtis 4 žmonės); 5. Dviračių slalomas (komandos sudėtis 4 žmonės); 6. Virvės traukimas (komandos sudėtis 4 asmenys); 7. Svarsčio laikymas virš galvos 32 kg. (komandos sudėtis 3 žmonės);

Skaityti daugiau: Startavo ketvirtasis Plungės r. mėgėjų sporto žaidynių sezonas

Parašyta Ketvirtadienis, 21 birželio 2018
Baidariu irklavimasPlungiškiai iškovojo 5 medalius

Vėl sėkmingai baidarių ir kanojų irklavimo varžybose startavo Plungės SRC auklėtiniai. Birželio 16-17 d. Trakuose vykusioje Tarptautinėje „Galvės“ regatoje plungiškiai iškovojo 5 medalius.Tris bronzos apdovanojimus moterų grupėje pelnė Ieva Žemgulytė irkluodama vienviete baidare 200 m., bei dviviete 200 m. ir 500 m. nuotolius.

Skaityti daugiau: Plungiškiai iškovojo 5 medalius

Parašyta Pirmadienis, 18 birželio 2018

sunkioji atletika 750x260Plungiškis - žaidynių vicečempionas

Klaipėdoje finišavo Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių sunkiosios atletikos varžybos. Jose išmėgino jėgas ir Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai. Tarp mūsų atstovų labiausiai pasižymėjo Eitvaldas Uriupinas, uostamiestyje pelnęs sidabro medalį. Tai jau antrasis toks svarus jaunojo atleto sporto laimėjimas šiais metais.

Skaityti daugiau: Plungiškis - žaidynių vicečempionas2