Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Pirmadienis, 20 gegužės 2019
mkl lidl logoPlungės SRC-„Inesa“ iškovojo bronzos medalius
 
Gegužės 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko MKL U16 A diviziono mergaičių krepšinio finalinės varžybos, į kurias teisę dalyvauti iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ vadovaujama trenerės J. Mefiodienės, laimėjusios prieš Kauno KM merginų komandą.
Finalo varžybose dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, Panevėžio KKSR , Alytaus SRC ir Plungės SRC-„Inesa“ merginų komandos.
Pirmas rungtynes teko žaisti su Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, kurias pralaimėjome rezultatu 83:58 (26:7; 17:20; 21:16; 19:15). Užduotis buvo sužaisti be traumų, nes prieš V. Knašiaus KM komandą čempionato eigoje pralaimėdavome gan nemažu skirtumu, todėl jėgas pataupyti nusprendime sekančioms rungtynėms.
Alytaus SRC komanda žaisdama su Panevėžio KKSR komanda rungtynes pralaimėjo 59:66, stebėdamos varžybas jau žinojome, kad teks rungtyniauti su Alytaus mergaičių komanda, kuri čempionato eigoje buvo įveikusi mūsų komandą du kartus.
Prasidėjus varžyboms mūsų komanda didžiausią dėmesį skyrė gynybai, beveik visą varžybų laiką pirmavo. Kad pasiekti pergalę buvo išnaudotos visos minučių pertraukėlės ir vis priimami nauji sprendimai, kad neleisti varžovėms įgyti pranašumo rezultato atžvilgiu. Tad pergalę iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda rezultatu 55:47 (14:12; 12:5; 20:15; 9:15 iškovodamos III vietos MKL A divizione medalius.
Rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Grauslytė, atkovojusi 13 kamuolių ir pelniusi 21 tšk., Evelina Razgutė atkovojo 19 kamuolių, pelnė 10 tšk., Brigita Kontenytė – 8 atkovoti kamuoliai ir 7 tšk. Visos komandos žaidėjos negailėdamos jėgų kovojo dėl kiekvieno kamuolio.
Gabrielė Grauslytė išrinkta į MKL startinį penketuką, apdovanota prizu ir visos komandos žaidėjos, trenerė LIDL dovanomis.
Plungės SRC-„Inesos“ komandos žaidėjos ir trenerė pasiekė ką svajojo nustebindama savo varžovus dėka, didžiulio noro laimėti, darbu, ryžtu, valia ir žemaitišku kovingu charakteriu.
 
received 655545108250954 Kopija
Plungės SRC-"Inesa" komanda - 3 vieta
 
Plungės SRC inf.
 

Parašyta Pirmadienis, 13 gegužės 2019

mkl lidl logoPlungės SRC „Inesa“ krepšininkės - finale

Plungės SRC mergaičių komanda „Inesa“ vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės, sezono pabaigoje dėl teisės žaisti stipriausių komandų finale teko žaisti su Kauno KM „Žalgiris“ komanda iki dviejų laimėtų pergalių. Pirmos varžybos vyko Kaune, kadangi komanda turėjo vieno taško pranašumą čempionato turnyrinėje lentelėje. Rungtynes gegužės 7 d. laimėjo 76:66. Antros rungtynės vyko Plungėje, kurias laimėjo „Inesos“ komanda rezultatu 74:64. Šiose varžybose daugiausiai taškų pelnė Gabrielė Grauslytė 27 tšk., Evelina Razgutė 18 tšk., Samanta Motužytė 13 tšk., Armida Lingytė 9 tšk. Gynyboje nuoširdžiai dirbo Brigita Kontenytė, Greta Galdikaitė. Gegužės 11 d. lemiamos rungtynės vyko vėl Kaune dėl teisės žaisti finale. Plungės SRC-„|Inesa“ komandos žaidėjos negailėdamos jėgų laimėjo rezultatu 51:48. Rungtynės vyko labai įtemtai, taškas į tašką kovojo komandos visą varžybų laiką. Šiose varžybose pasižymėjo Evelina Razgutė atkovojusi net 25 kamuolius ir pelniusi 15 tšk., Gabrielė Grauslytė 14 tšk. Nusipelno pagyrimo visos komandos žaidėjos, nes kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir taško. Dėka ryžto laimėti ir pasiaukojimo komanda iškovojo kelialapį į šalies stipriausių U16 merginų finalą. Finalas vyks gegužės 17-18 dienomis, Klaipėdoje. Linkime pergalių ir sėkmės komandai!!!

IMG 0372 Kopija

Plungės SRC inf.

 

šachmatai“Žemaitijos pavasaris” Plungėje

Gegužės 1 dieną, trečiadienį, Plungės visuomeniniame šachmatų klube vyko šachmatų turnyras „Žemaitijos pavasaris“, kuriame dalyvo 44 jaunieji šachmatininkai iki 16 metų amžiaus iš įvairių Lietuvos miestų: Plungės, Klaipėdos, Kretingos, Telšių, Gargždų, Šiaulių, Jurbarko, Kulių ir Kauno. Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam žaidėjui buvo skiriama po 10 minučių partijai ir pridedama po 5 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Po įtemptų kovų turnyro nugalėtojus išaiškino tik papildomi rodikliai. Jie lėmė, kad turnyro nugalėtoju tapo Pijus Greičius iš Jurbarko, antras – plungiškis Ignas Mačiuitis, trečias tauragiškis Neimantas Viliušis. Visi jie surinko po 6 taškus iš 7 galimų, Iki 10 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo plungiškė Agota Kontrimaitė, antrąja vieta iki 12 metų džiaugėsi plungiškis Matas Praspaliauskas. Turnyro ir atskirų amžiaus grupių nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais; prizininkai medaliais ir diplomais.

nr1

Plungės SRC inf.

Parašyta Penktadienis, 17 gegužės 2019

Baidariu irklavimasMantas Gadeikis atstovaus pasaulio jaunių čempionate

Gegužės 11-12 dienomis Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos. Varžybose dalyvavo per šimtą irkluotojų iš Latvijos, Lenkijos, Estijos ir Rusijos. Sėkmingai varžybose pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Po du sidabro medalius 500m.nuotolyje pelnė Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė irklavusios dvivietę ir keturvietę baidarę. Du sidabro medalius 1000m. ir 200m. nuotoliuose iškovojo kanojininkas Mantas Gadeikis irklavęs dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų. Šios varžybos buvo atrankinės į pasaulio jaunių-jaunimo čempionatą. Mantas ir jo porininkas iškovojo teisę atstovauti Lietuvą pasaulio jaunių čempionate, kuris vyks rugpjūtį Rumunijoje. Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

20190513 1929511 Kopija

Plungės SRC inf.

Orientavimosi logoTarpmokyklinės orientavimosi varžybos

Gegužės 7 d. akademiko A. Jucio progimnazijoje vyko Plungės r. tarpmokyklinės orientavimosi sporto varžybos. Dalyvavo gim. 2001 m. ir jaunesni merginos ir vaikinai. Merginų grupėje 1 vietą iškovojo Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, 2 vietą Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija. Vaikinų grupėje 1 vietą užėmė Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, 2 vietą Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, o 3 vietą Plungės "Ryto" pagr. mokykla. Sveikiname!!!

Skaityti daugiau: Mantas Gadeikis atstovaus pasaulio jaunių čempionate

Parašyta Ketvirtadienis, 02 gegužės 2019

Logo psrc minIrkluotojų sezonas atidarytas su pergalėm

Balandžio 20 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas paskelbęs irkluotojų sezono pradžią. Suaugę, jauniai ir jaunučiai varžėsi 5000m. distancijoje, o vaikai 2500m. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo kanojininkas Mantas Skarulskis greičiausiai įveikęs 2500m. distanciją. Puikiai pasirodė ir baidarininkė Greta Gadeikytė iškovojusi sidabro medalį 5000m. distancijoje. Sveikinimai!!!

P1010945
Mantas Skarulskis ir Greta Gadeikytė

Plungės SRC inf.

 

dviračių žygis

Parašyta Penktadienis, 17 gegužės 2019

Logo psrc minOlimpinė diena 2019 - su Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Henriku Žustautu

Jau kaip tampanti tradicija, antrą kartą Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė Olimpinės dienos šventę „Judėk, sužinok, atrask“, kurios pagrindinis tikslas - suteikti galimybę visiems Plungės rajono gyventojams, ypač vaikams, susipažinti ir išbandyti visas sporto šakas, kurios kultivuojamos mūsų mieste. Gegužės 15 dienos rytą į Oginskių dvaro parką prie žirgyno rinkosi gausus būrys vaikų. Iškilmingą atidarymą pradėjo dalyvių eisena kartu su Plungės raj. Platelių meno mokyklos orkestru (vadovas Virginijus Valančius). Į renginį pasveikinti atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemerė Asta Beierle-Eigirdienė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė, skyriaus specialistė Julija Čiuželienė ir garbingiausi laukti svečiai Tarptautinė šachmatų didmeistrė Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir eksplungiškis Rio olimpinių žaidynių dalyvis, Europos čempionas irkluotojas Henrikas Žustautas.

Skaityti daugiau: Olimpinė diena 2019 - su Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Henriku Žustautu

Parašyta Trečiadienis, 17 balandžio 2019

Logo psrc minSporto šventė "Darželinukų olimpiada"

Balandžio 16 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė ikimokyklinių ugdymo įstaigų sporto šventę „Darželinukų olimpiada", kuri buvo skirta Plungės rajono darželių 5 - 6 metų vaikams. Šventėje dalyvavo „Raudonkepuraitės", „Pasakos", „Rūtelės", „Vyturėlio", „Saulutės" ir “Nykštukas” darželiai. Šventė prasidėjo Olimpinės ugnies ir vėliavos įnešimu ir visi dalyviai apėjo garbės ratą su renginio vedėja - Supermene, kuri taip pat pravedė puikų ir energingą apšilimą visiems renginio dalyviams. „Darželinukų olimpiadoje" dalyviai varžėsi penkiose rungtyse judriosiose estafetėse. Įveikus rungtis visi mažųjų olimpiados dalyviai buvo apdovanoti atminimo magnetukais.

20190417 142010

Plungės SRC inf.