info

Plungės SRC inf.

Parašyta Antradienis, 04 gruodžio 2018

mkl lidl logoPlungės SRC-“Inesa” merginos grįžo su pergale

Gruodžio 1 dieną Marijampolėje Plungės SRC-“Inesa” jaunučių merginų krepšinio komanda vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės laimėjo rezultatu 78:64 prieš Marijampolės ŽSM-“CIE LT Forge”. Daugiausiai taškų pelnė Samanta Motužytė 17 tšk., Evelina Razgutė 16 tšk., Gabrielė Grauslytė 11 tšk., Brigita Konetnytė 14 tšk., Iveta Slabytė 8tšk.Daugiausia kamuolių atkovojo Samanta Motužytė 17 ir Evelina Razgutė 14.

Skaityti daugiau: Plungės SRC-“Inesa” merginos grįžo su pergale

Parašyta Ketvirtadienis, 06 gruodžio 2018

mkl lidl logoJaunieji krepšininkai sėkmingai rungtyniauja MKL

Plungės SRC U-12 berniukų krepšinio komanda vadovaujama Virgilijaus Lapio , žaidžia MKL krepšinio čempionate "Pirmasis iššūkis", vakar Plungėje plungiškiai nugalėjo Mažeikių SM komandą 70-42 . Rezultatyviausiai plungiškių gretose žaidė Žygimantas Bondauskis 31 taškų, Dovydas Dužinskas 16 taškų, Mangirdas Kumšlys 10 taškų, Ignas Ščupokas 7 taškų , Tomas Kudinovas 3 taškai, Aivaras Rukšėnas 2 taškai. Gerai gynyboje dirbo Arnas Vaištaras, Modestas Šleinius, Nojus Jonutis ir Aleksandras Piepalius. Kitas varžybas plungiškiai žais Kretingoje.

U12 Lapio Kopija

mkl

šachmataiPlungiškių šachmatininkų laimėjimai Lietuvoje ir už jos ribų

Lapkričio 24 dieną Taujėnų dvare vyko Vilkmergės šachmatų turnyras. Turnyro dalyviai buvo suskirtomi į 4 grupes pagal jų amžių. Pačioje mažiausioje amžiaus grupėje (2010 m. gimimo ir jaunesnių) dalyvavo Lietuvos čempionas M.Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės“ skyriaus antrokas Karolis Kapickis. Varžybos vyko šveicariška sistema 7 ratais. Aštuonmečių grupėje dalyvavo ne tik stipriausi šio amžiaus šachmatininkai iš Lietuvos, bet buvo svečių ir iš kaimyninės Baltarusijos, kurie pagal savo FIDE reitingus, net lenkė kai kuriuos jaunuosius Lietuvos šachmatininkus. Iš viso turnyre dalyvavo 43 žaidėjai. Karolis Kapickis, surinkęs 6 taškus iš 7 galimų, tapo turnyro nugalėtoju. Čempionas buvo apdovanotas taure, medaliu ir diplomu. Taip pat lapkričio 24 dieną Latvijoje, Olainės mieste vyko tarptautinis šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo A.Jucio progimnazijos trečiokė Agota Kontrimaitė ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos septintokas Jonas Kupetis. Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į 3 grupes pagal jų žaidimo lygį. Varžybos vyko šveicariška sistema, 8 ratais. Stipriausiame turnyre, kuriame žaidė 41 dalyvis, Plungei atstovavo Agota. Ji surinko 4 taškus iš 8 galimų ir paliko turnyrinės lentelės viduryje, tai labai aukštas jaunosios šachmatininkės pasiekimas turint omeny tai, jog dalyviai buvo įvairaus amžiaus.
Maloniai nustebino Jonas Kupetis. Jis išvažiavo pirmą kartą į varžybas užsienyje ir dalyvavęs C grupėje tapo nugalėtoju! Jonas laimėjo 7 partijas iš 8 galimų. Šiame turnyre taip pat dalyvavo 41 dalyvis. Nugalėtojas buvo apdovanotas taure, medaliu, diplomu ir prizu - dovana.

Skaityti daugiau: Plungiškių šachmatininkų laimėjimai Lietuvoje ir už jos ribų

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkai rungtyniauja be pralaimėjimų

Lietuvos MKL vaikų U – 13 krepšinio varžybose 2018/2019 m. sezoną pradėjo 48 krepšinio komandos. Plungės SRC „ Litnaglis“ berniukai gim. 2006 m. vadovaujama trenerio Eugenijaus Timofejevo I etapo Žemaitijos zonos krepšinio varžybose nepralaimėjo nė vienų varžybų ir užėmė pirmą vietą. Paskutinėse I etapo varžybose plungiškiai išvykoje 87:65 nugalėjo pajėgią Palangos SC komandą. Smulkesnė informacija LMKL tinklalapyje.

U13 Timofejevo Kopija

Parašyta Ketvirtadienis, 29 lapkričio 2018

Logo JPGPlungės SRC krepšininkai Varšuvoje I etape užėmė 4 vietą

Šių metų lapkričio 22-25 dienomis Varšuvoje prasidėjo EYBL (Europos jaunimo krepšinio lygos) varžybos. Jose dalyvavo Plungės SRC-“Plungės lagūna” (gim. 2005 m. ir jaunesni) vaikinų komanda. Eurolygoje iš viso dalyvauja 32 valstybių komandos. Varšuvoje susitiko 2 pogrupių 8 komandos ( BC Žalgiris, BC Runa, SKM Riteriai, BS Plungė EBC Rostokas, MUKS Hutnik, BK SNAKES, BS Spars) ir visi žaidė po 5 rungtynes per 3 dienas.