Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 06 lapkričio 2018
 mkl lidl logoMoksleivių krepšinio lygoje sėkmingai startavo merginų Plungės SRC-„Inesa“ komanda
 

Plungės SRC merginų (gim. 2003/4 m. ir jaunesnės) krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės žaidžia U-16 krepšinio čempionate, A divizione. Šeštadienį Plungėje vyko pirmosios varžybos su Vilniaus KM I komanda ir ją nugalėjo rezultatu 76 - 66. Rezultatyviausia šių rungtynių žaidėja pelniusi 33 taškus yra Gabrielė Grauslytė ji atliko ir daugiausiai (5) rezultatyvių perdavimų. Sėkmingiausiai dėl atšokusių kamuolių kovojo Brigita Kontenytė sugriebusi 12 kamuolių.

 Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 10 spalio 2018

šachmataiŠachmatininkai pagerbė Trenerio atminimą

Spalio 6 dieną (šeštadienį) šachmatininkai paminėjo Mokytojo, Lietuvos nusipelniusio trenerio, Plungės miesto garbės piliečio Vitaliaus Vlado Andriušaičio 12-ąsias mirimo metines. Pirmiausia grupė šachmatininkų aplankė Mokytojo kapą – padėjo gėlių ir uždegė žvakeles. Po to visi rinkosi Plungės vaikų bibliotekoje (šachmatų klubas remontuojamas) į Trenerio atminimo turnyrą. Viso susirinko 18 įvairaus amžiaus šachmatininkų. Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Po įdomių, atkaklių kovų, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų, turnyro nugalėtoju tapo Senamiesčio mokyklos devintokas Ignas Mačiuitis. Antrą vietą iškovojo pustaškiu nuo sūnaus atsilikęs Igno tėtis Rolandas. Trečia vieta su 6,5 taško atiteko Ievai Žalimaitei.

Skaityti daugiau: Šachmatininkai pagerbė Trenerio atminimą

Parašyta Antradienis, 06 lapkričio 2018

kviecia i krepšinio treniruotes Lapienes

mėgėjų žaidynės

Parašyta Ketvirtadienis, 27 rugsėjo 2018

Plungės SRC irkluotojai iškovojo 25 medalius

Š.m. Rugsėjo 22-23d. Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių pirmenybės ir jaunučių čempionatas. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių ir vaikų. Puikiai varžybose pasirodė ir Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kurie iškovojo net 25 medalius.

Jaunučių grupėje startavusi Greta Gadeikytė iškovojo tris aukso ir tris sidabro medalius. Du aukso medalius laimėjo 200m ir 500m  distancijose, irkluodama dvivietę baidarę su porininke iš Plungės Ugne Sabaliauskaite  ir mix rungtyje su porininku iš Šiaulių. Vieną sidabro apdovanojimą Greta iškovojo irkluodama vienvietę baidarę, o kitą-  irkluodama keturvietę baidarę su komandos drauge Ugne Sabaliauskaite ir dviem Panevėžio irkluotojomis.

Kanojininkų tarpe nepralenkiamas buvo Mantas Skarulskis startavęs berniukų grupėje. Jis iškovojo keturis aukso medalius 1000m ir 200m nuotoliuose: du irkluodamas vienvietę kanoją ir du irkluodamas dvivietę su porininku iš Šiaulių. Jaunučių grupėje irkluodami dvivietę kanoją Edvinas Šakinis ir Lukas Gudijus buvo antri 200m nuotolyje,o 1000m nuotolyje užėmė trečiąją vietą. Irkluodamas vienvietę kanoją Edvinas iškovojo bronzą 200m distancijoje.

Jaunių grupėje 3 vietą užėmė Mantas Jurgutis, irkluodamas keturvietę baidarę ir iškovojo auksą mix rungtyje su porininke iš Marijampolės. Kanojininkas Mantas Gadeikis iškovojo tris  medalius: du bronzos 200m nuotolyje- irkluodamas tiek vienvietę, tiek dvivietę kanojas ir sidabro irkluodamas dvivietę su porininku iš Kauno. Sportininkus varžyboms rengė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

 

Baidariu irklavimas

Plungės SRC inf.

Parašyta Trečiadienis, 10 spalio 2018

krepšinisSpalio 4 dieną vyko tradicinis krepšinio sezono atidarymas

Kaip kiekvieną metą tradiciškai Plungės sporto ir rekreacijos centras surengė krepšinio sezono atidarymą UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje. Krepšininkus ir trenerius pasveikino Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius A. Viršilas. Renginio metu vyko estafetės, konkursai, krepšininkai apdovanoti prizais.

Skaityti daugiau: Spalio 4 dieną vyko tradicinis krepšinio sezono atidarymas

Parašyta Antradienis, 25 rugsėjo 2018

 

42208858 755900551424475 6648938433127383040 n

Plungės SRC inf.