Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 23 gegužės 2018
500px ChessSetSu taurėmis iš Lietuvos čempionatų

Gegužės 19-20 dienomis Dubingiuose (Molėtų raj.) vyko Lietuvos vaikų-jaunučių-jaunių greitųjų šachmatų ir žaibo čempionatai.
Dalyvavo daugiau kaip 300 jaunųjų šachmatininkų (nuo 8 iki 18 metų) iš įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 11 auklėtinių.

Pirmą dieną įvyko žaibo čempionatas. Varžybos vyko šveicariška sistema, 9 ratais. Geriausiai sekėsi jauniausiam plungiškiui, M.Valančiaus prad. mokyklos “Saulės” skyriaus pirmokui Karoliui Kapickiui. Karolis, surinkęs 6 taškus iš 9 galimų, iškovojo pirmąją vietą. Puikiai sužaidė ir Senamiesčio mokyklos aštuntokas Ignas Mačiuitis. Jis amžiaus grupėje iki 16 metų iškovojo antrąją vietą. Ignas surinko 6,5 taško iš 9 galimų.

Antrąją dieną vyko greitųjų šachmatų čempionatas. Vėl geriausiai sekėsi Karoliui. Jis surinko 7 taškus iš 8 galimų ir pelnė pirmos vietos apdovanojimus. Trečias vietas iškovojo Ignas Mačiuitis (6 taškai) ir A.Jucio pagr. mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė (5 taškai). Agota žaidė amžiaus grupėje iki 10 met

Amžiaus grupėje iki 12 metų geriausiai sužaidė Ugnius Žalimas ir Matas Praspaliauskas.
Gerai pasirodė Gabija Meškauskaitė (M16), Ernestas Kurmis (B18). Kitų šachmatininkų rezultatai kuklesni.

20180520 194616 Kopija
A.Kontrimaitė, I.Mačiuitis ir K.Kapickis.

IMG 20180520 194519 Kopija
Plungės SRC inf.
Parašyta Pirmadienis, 21 gegužės 2018

mkl lidl logoPlungės SRC - „Anra Investicija“ krepšininkai ketvirti Lietuvoje

Šį savaitgalį Vilniuje „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje vyko, U13 (gim. 2005 m.) berniukų krepšinio čempionato finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Plungės SRC - „Anra Investicija“ komanda, vadovaujama trenerio G. Glikmano.
Pusfinalyje čempionų titulą gynė Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda „Anra Investicija“ susikovusi su Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro I komanda „Beko“. Šios dvi komandos praėjusiame sezone kovojo 2005 m. gimusių vaikinų čempionato finale ir tąsyk stipresni buvo plungiškiai 66:63. Šį sezoną Plungės SRC ir Sabonio KC komandos MKL reguliariame sezone susitiko 2 kartus ir pasidalino po pergalę. Plungiškiai laimėjo 80:73, o „saboniukai“ pasiekė pergalę 66:63. Genadijaus Glikmano treniruojama Plungės SRC komanda reguliariame sezone iškovojo 17 pergalių, patyrė 5 nesėkmes ir užėmė 2 vietą. Ketvirtfinalyje jie įveikė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipą. „Nuotaikos komandoje puikios ir kovingos, dirbame kryptingai. Manau, jog favoritai – praėjusių metų „Pirmojo iššūkio“ čempionai – Plungės krepšininkai, tačiau, manau, kad visos komandos meistriškumu yra apylygės, čempionato nugalėtoją lems užsispyrimas ir charakteris“, – sakė treneris G.Glikmanas. Rezultatyviausiai Plungės SRC komandoje žaidžia Nojus Radžius, kuris pelno po 30 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. Justas Žiubrys renka po 15 taškų, o Rokas Antanas Čivilis po 12.

Skaityti daugiau: Plungės SRC-„Anra Investicija“ krepšininkai ketvirti Lietuvoje.

judoDziudo imtynininkai iškovojo 11 medalių
Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai iškovojo net vienuolika medalių. Varžybose dalyvavo 212 imtynininku iš Latvijos ir Lietuvos.
Skirtingose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo čempionais Pijus Vaitkus, Simonas Rimkus, Majus Petrauskas, Barbora Endriekutė ir Rugilė Stasiulytė.
Antrąsias vietas užėmė Neimantas Rimavičius ir Saulė Einingė. Trečiąsias vietas užėmė Ignas Stankevičius, Tomas Žilys ir Julius Kubilius.

1 Komanda

judoČempionė - Barbora Endriekutė

Gegužės 5 dieną Rygoje vyko tarptautinis dziudo turnyras ,,KYODAI DŽUDO TURNYRS 2018,,, kuriame dalyvavo dziudo imtynininkai iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Belgijos, Izraelio, Rusijos, Estijos, Graikijos, Kirgizijos, Bosnija ir Hercegovina ir Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai.
Čempiono vardą svorio kategorijoje iki 48 kilogramu užėmė Barbora Endriekutė. Ji už savęs paliko labai stiprias varžoves iš Rusijos, Izraelio, Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos. Treneriai labai džiaugiasi jos kruopštumu, atsidavimu šiai sporto šakai. Kitiems mūsų sportininkams sekėsi tai pat gerai, kurie užėmė septintas vietas Jonas Žilys ir Giedrė Kauliutė, devintas iš dvidešimt triejų liko Ervinas Žilius.

Skaityti daugiau: Čempionė - Barbora Endriekutė

mini psrc logoDviračių žygis aplink Platelių ežerą

Šį savaitgalį pratęsėm dviračių sezoną žygiu aplink Platelių ežerą. Džiugino puikus oras, gera nuotaika ir būrys dviratininkų.

Skaityti daugiau: Dviračių žygis aplink Platelių ežerą

irklavimasIrkluotojai grįžo su medaliais

Gegužės 12-13 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos, kurios buvo gana sėkmingos Plungės SRC irkluotojams. Moterų grupėje startavusi Ieva Žemgulytė iškovojo antrą vietą irkluodama baidare dviviete 200 m. su panevėžiete Lada Čechova. 500 m. nuotolį šios sportininkės įveikė trečios.

Skaityti daugiau: Irkluotojai grįžo su medaliais