Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Trečiadienis, 20 kovo 2019

mkl lidl logo''Aukime kartu''projektas - Plungėje

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas „Aukime kartu“ yra skirtas Lietuvos jaunosioms krepšininkėms iki keturiolikos metų. Tris dienas mergaitės iš visos Lietuvos dirba treniruočių stovykloje ir tobulina savo įgūdžius. Kovo 15-17 dienomis šis projektas vyko Plungėje su Plungės SRC U-14 komanda vadovaujama Editos Lapiene ir 12 gabiausių krepšininkių iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Klaipėdos komandų. Lietuvos krepšinio federacija iš viso organizuoja tris stovyklas Moksleivių krepšinio lygos komandų aikštelėse. Po jų vyksta mergaičių finalinis ketvertas ir organizuojama stovykla geriausiai pasirodžiusioms krepšininkėms.

Jos metu būna atrinkta 12 žaidėjų, kurios atstovauja savo šalį tarptautiniame turnyre. Šis projektas išskirtinis tuo, jog jo dalyvės gyvena ne viešbutyje, bet priimančios MKL komandos krepšininkių šeimose. Kartu keliauja į treniruotes, pietauja, leidžia laisvalaikį. Tad šis savaitgalis plungiškėms buvo pilnas naujų pažinčių ir patirčių ne tik krepšinio aikštelėje bet ir leidžiant laisvalaikį.

54424842 2518829501480244 6025753354381033472 n

Plungės SRC inf.

mkl lidl logoPlungės SRC krepšininkės - Vicečempionės!

Kovo 15 - 17 d. Plungėje praūžė MKL jaunių U-18 merginų gim. 2001 ir jaunesnių krepšinio čempionato B diviziono finalo ketverto rungtynės. Plungės SRC komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės ir gausiai ištikimų sirgalių palaikoma, nugalėjo Ukmergės SC komandą 70-58 ir Kauno KM "Žalgiris" IV komandą 73-48, bet apmaudžiai, tik vieno metimo kaina, turėjo pripažinti Panevėžio KKSC II- R.Sargūno SG komandos pranašumą, kovoje dėl čempionių titulo - rezultatu 62-64. Trečią vietą užėmė Kauno KM "Žalgiris IV", o ketvirtos liko Ukmergės SC krepšininkės. Sveikiname: Patriciją Biečiūtę, Rasvitą Gedeikytę, Rositą Raišuotytę, Korneliją Mineikaitę, Emiliją Rimavičiūtę, Samanta Motužytę Eveliną Razgutę, Simoną Jonušaitę, Korneliją Kisieliūtę, Kamilę Daržinskytę, Vytautę Pronskutę ir Eveliną Petrauskaitę su puikiu sezonu ir jį vainikavusiais sidabro medaliais!

IMG 9492

Parašyta Trečiadienis, 13 kovo 2019

mkl lidl logoIškovota puiki krepšininkių pergalė

Plungės SRC-“Inesa” jaunučių merginų krepšinio komanda vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės žaidžia U-16 krepšinio čempionate, A divizione. Kovo 9 d. Plungėje susitiko su Marijampolės ŽSM-„Cie LT Forge“, kurias laimėjo rezultatu 74:48. Rezultatyviausia šių rungtynių žaidėja Iveta Slabytė pelniusi 20 tšk., Gabrielė Grauslytė 21 tšk., Armida Lingytė 13 tšk. Po krepšiu geriausiai kovo Evelina Razgutė. Sekančios rungtynės kovo 23 d. Alytuje. Sėkmės merginoms!!!

U16 Mefiodienes Kopija

kovo 11 d. 2019 03 16

kovo 15 17 4 finalai ir stovykla aukim kartu

chess turnyras36-asis tradicinis šeimų komandų šachmatų turnyras

Kovo 10 dieną Plungės šachmatininkai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, susirinkdami į 36-ąjį tradicinį šeimų komandų turnyrą. Į varžybas susirinko 11 komandų, kurios burtų dėka buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Šeimos komandos sudėtis – 3 artimi giminaičiai. Pirmajame pogrupyje, laimėję visus mačus, tapo turnyro favoritai ir praėjusių dviejų turnyrų nugalėtojai - Narmontų šeima, kurioje žaidė tėtis Algirdas, sūnus Raimondas ir anūkas Matas. Antrojo pogrupio nugalėtojais tapo Mačiuičių šeima, kurioje žaidė tėtis Rolandas su sūnumi Ignu ir dukra Meda. Taip pat į finalą pateko Kapickių, Tichonovų, Žalimų ir Surplių pirmoji komandos. Pažymėtina tai, kad renginyje dalyvavo Lietuvos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, kuris išstatė net 2 komandas. Pirmoje komandoje žaidė tėtis Giedrimantas su anūkais Benu ir Jokūbu, antroje – Giedrius su sūnumi Faustu ir dukra Elžbieta. Tarpusavio dvikovą ministras pralošęs tėčiui, suteikė jam šansą patekti į finalą. Finale vyko atkaklios ir įnirtingos kovos. Mačiuičių šeima kiek netikėtai nugalėjo Narmontus ir tapo čempionais. Antrieji liko Narmontai, trečia vieta atiteko Žalimams. Žalimų komandą sudarė tėtis Stasys, dukra Ieva ir anūkas Ugnius. Labai gerai žaidė, bet šį kartą iki medalių pritrūko Tichonovų ir Kapickių šeimoms.

Skaityti daugiau: 36-asis tradicinis šeimų komandų šachmatų turnyras

mkl lidl logoPlungės SRC U-18 krepšininkai - finaliniame ketverte!

Plungės SRC 2001-2002m. krepšinio komanda vadovaujama trenerio Virgilijaus Lapio 2018/2019 m. sezone žaidžia MKL U-18 krepšinio čempionate "B". I etape plungiškiai po du kartus nugalėjo Tauragės SC, Akmenės SC, Gargždų SM, Kuršėnų SM, Telšių SRC ir po pergale pasidalinę su Kretingos SM 1 etape užėmė 1 vietą. II etape nugalėjo Ukmergės SC ir Vilniaus KM III ir po pergale pasidalinę su Alytaus SRC ir Pasvalio SM komandomis II etape užėmė 2 vietą. III etape - atkrintamosiose rungtynėse susitiko su Kauno KA "Snaiperis" komanda ir nugalėję ją namuose 70-61, išvykoje 83-88 pateko į U-18 čempionato finalo ketvertą. Finalo ketvertas vyks kovo 22-24 dienomis, tikime komanda ir linkime siekti savo tikslo - medalių.

U18 vaikinai Kopija
  U18 Plungės SRC  komanda

Logo psrc minTęsiam tradicijas - šeimos buriasi rungtyniauti

Pirmadienį, kovo 11 d. „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje vyko Judėk ir švęsk su SRC „Šeimų estafečių varžybos“. Tęsiant tradiciją, antrus metus iš eilės Plungės sporto ir rekreacijos centras subūrė šeimas ir vieningai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šioje šventėje daug dėmesio skirta vaikams, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Kartu su maža padūkusia Pimpačkiuke buvo išlieta daug energijos, entuziazmo ir daug šypsenų..Taip pat prie šios šventės prisidėjo svečiai iš karo prievolės ir komplektavimo Plungės skyriaus. Šventinei dienai jie paruošė keletą karinių užduočių. Kartu su renginio dalyviais smagiai atšventė nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Skaityti daugiau: Tęsiam tradicijas - šeimos buriasi rungtyniauti

tinklinisKovo 11-osios tinklinio turnyre – net dvi Plungės merginų komandos!

Plungėje sparčiai populiarėjant merginų tinkliniui, kovo 10 dieną Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kovo 11-ajai skirtas merginų tinklinio turnyras Plungės sporto ir rekreacijos centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Joniškio, Šilalės, Mažeikių ir dvi Plungės merginų komandos. Finalinėse varžybose dėl nugalėtojų taurės inirtingos kovos vyko tarp Plungės, Joniškio ir Šilalės merginų. Pergale džiaugėsi Šilalės sporto mokyklos jaunosios tinklininkės. Plungiškėms atiteko antroji vieta, Joniškio merginoms – trečia.

Skaityti daugiau: Kovo 11-osios tinklinio turnyre – net dvi Plungės merginų komandos!