Free Joomla Template by Discount Justhost

Naujienos

Parašyta Antradienis, 31 kovo 2020

Logo psrc minSvarbi informacija apie sporto centro veiklą karantino laikotarpiu dėl Covid-19 

Lietuvos Respublikos Vyriausybei nuo kovo 16 dienos paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje keičiasi kasdienis įprastas mūsų gyvenimas, tame tarpe – ir Plungės sporto ir rekreacijos centro veikla, galimybės naudotis centro administruojamomis sporto bazėmis bei jų suteikimas paslaugų gavėjams.

Stabdomas Plungės SRC auklėtinių kontaktinis sportinio ugdymo procesas, tačiau visi įstaigos treneriai dirbs su sportininkais nuotoliniu būdu, teiks užduotis ir vykdys kitas su konkrečia kultivuojama sporto šaka susijusias veiklas, galimas atlikti būnant namuose. Trenerių darbo grafikas ir nuotolinių treniruočių vykdymo planai ruošiami ir supažindinami su auklėtiniais ir jų tėvais.

Planuojama, kad tarybos sprendimu mokestis už sportinį ugdymą bus mažinamas 50 % ir jis bus mokamas įprasta tvarka.

Visi valdžios atstovai, medikai ir sporto specialistai vieningai ragina – šiuo neramiu laikotarpiu likime, dirbkime ir sportuokime namuose! Būkite sveiki!!!

Plungės SRC inf.

 

Parašyta Trečiadienis, 29 sausio 2020

sunkioji atlEdgaras ir Mantas – turnyro medalininkai

Telšių rajono Degaičių gyvenvietėje vyko tarptautinis „Degaičių taurės“ sunkiosios atletikos turnyras. Jame jėgas išmėgino daugiau nei šimtas sunkiaatlečių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių. Jie atstovavo devyniems mūsų šalies ir Latvijos miestams bei rajonams. Šiose tradicinėmis tapusiose varžybose ant sunkiosios atletikos pakylos su svoriais rungėsi ir mūsų rajono atstovai. Tarp jų geriausiai sekėsi Edgarui Budriui, tapusiam turnyro vicečempionu svorio iki 76 kilogramų kategorijoje. Sunkumų kilnotojas rovimo veiksmu įveikė 61 kilogramą, stūmimo - 80 kilogramus ir dvikovėje surinko 141 kilogramą. Tai nauji mūsų rajono jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos rekordai. Pasižymėjo ir Mantas Lukšas, savo varžybų grupėje pelnęs bronzos medalį. Beje, jam rovime veiksme iki rajono jaunių rekordininko titulo pritrūko vos trijų kilogramų Ketvirtąsias vietas užėmė Saulė Šukytė ir Justinas Mikšta, penktąsias - Kamilė Kėsiūtė bei Edvinas Mickus, o šeštąją - Viltė Venckutė.

s a

Plungės SRC inf.

Parašyta Ketvirtadienis, 05 kovo 2020

chess turnyrasPlungės jaunių šachmatų maratono antrasis etapas

Kovo pirmą dieną, sekmadienį Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ Įvyko antrasis jaunių šachmatų maratono etapas (2003 metų gimimo ir jaunesnių). Jame dalyvavo 48 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Šiaulių, Gargždų, Telšių ir Plungės. Varžybos buvo vykdomos šveicariška 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo Matas Povilaitis iš Šiaulių. Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmė plungiškis Ugnius Žalimas, tačiau jis apdovanotas pirmos vietos apdovanojimais jaunučių grupėje. Antras jaunučių – plungiškis Matas Praspaliauskas. Merginų grupės apdovanojimus pelnė plungiškės: pirma vieta – Gabija Meškauskaitė, antra – Barbora Gedvilaitė, trečia – Agota Kontrimaitė. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais.

Plungės SRC inf.

dziudoLietuvos jaunimo U 21 čempionatas

Vasario 29 d. šeštadienį Elektrėnuose vyko Lietuvos jaunimo U21 čempionatas. Plungės sportininkams jis buvo labai bronzinis, net šeši sportininkai iškovojo trečiąsias vietas. Plungės jaunimas parodė, kad yra pasirengę kautis su vyresniais sportininkais ir gali jiems pasipriešinti. Trečiąsias vietas iškovojo visos trys merginos: Giedrė Kauliūtė, Barbora Endriekutė ir Rugilė Stasiulytė, pastaroji pademonstravo žemaitišką kovingumą ir kovoje dėl antros vietos tik po pratesimo, prakovojusi 10 minučių, nusileido varžovei. Tarp vaikinų geriausiai sekėsi Vaclovui Pociui, Justui Razmui ir Alenui Miklovui, jie iškovojo bronzos medalius. Vyksta pasiruošimas jaunimo čempionatui U23 (iki 23metų) tikimės parvežti ir kitokios spalvos medalių. Treneriai: Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius, Robertas Zimkus

1 1

1 2

Plungės SRC inf.

 

KVIEČIAME ŠEIMAS DALYVAUTI IR ŠVĘSTI KOVO 11 DIENĄ!

kovo11d

Plungės SRC inf.

 

Parašyta Penktadienis, 17 sausio 2020

parama 2 pr

Plungės SRC inf.

 

šachmatai

Plungės jaunių šachmatų maratono pirmasis etapas

Sausio 12 dieną, sekmadienį Plungės visuomeniniame šachmatų klube „ Bokštas“ įvyko pirmasis jaunių šachmatų maratono etapas (2003metų gimimo ir jaunesnių). Jame dalyvavo 31 dalyvis iš Plungės, Klaipėdos, Gargždų ir Telšių. Varžybos buvo vykdomos šveicariška 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo svečias iš Klaipėdos Rostislav Ščekačiov. Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmė plungiškis Matas Praspaliauskas, tačiau jis buvo apdovanotas pirmos vietos apdovanojimais jaunučių grupėje. Antros vietos apdovanojimais pasidabino plungiškis Ignas Mačiuitis, o trečios – Plungės šachmatininkas Edvinas Kurmis. Antras ir trečias jaunučių grupėje gargždiškiai: atitinkamai Dovydas Spevak ir Danielius Antužis. Merginų įskaitoje net 4 dalyvės surinko po 4 taškus, tačiau dėka papildomų rodiklių nugalėtoja tapo plungiškė Gabija Meškauskaitė, sidabras atiteko taip pat plungiškei Barborai Gedvilaitei, bronza – Gargždų šachmatininkei Jogailei Paliulytei. Pačių jauniausių (vaikų iki 9 metų amžiaus) grupėje pirmąją ir antrąją vietas iškovojo klaipėdiškiai: atitinkamai Ivan Safonov ir Gabrelian Arutiun, trečiąją vietą užėmė plungiškis Liutauras Luotė.
Kitas maratono etapas vyks kovo 1 dieną.

20200112 145245

20200112 1454320

Grupė plungiškių - iš kairės į dešinę:I.Mačiuitis,M.Praspaliauskas, G.Meškauskaitė, L.Luotė, B.Gedvilaitė ir E.Kurmis su apdovanojimais.

Plungės SRC inf.
 
parama 2 pr
Parašyta Trečiadienis, 29 sausio 2020
dziudoLietuvos dziudo čempionatas U15 ir U18
Sekmadienį į Kauną susirinko apie 300 dziudo kovotojų išsiaiškinti, kas stipriausi Lietuvoje iki 15 ir 18 metų. Gausi Plungės komanda pasiekė puikių rezultatų ir pademonstravo puikių metimų, bei skausmingų veiksmų.
Grupėje iki 15 metų:
Vygirdas Narkus visus varžovus įveikė anksčiau laiko, o finaliniame susitikime atliko labai gražų metimą ir tapo čempionu.
Antrą vietą iškovojo Saulė Einingė.
Trečiąsias vietas iškovojo Austėja Steponavičiūtė ir Ervinas Žilius.
Per plauką nuo medalių liko, kovas dėl trečių vietų pralaimėję:
Girvydas Narkus, Tomas Žilys ir Majus Petrauskas.
Grupėje iki 18 metų:
Čempionais tapo Barbora Endriekutė ir Martynas Zaburas.
Martynas visus varžovus įveikė anksčiau laiko parodydamas puikią techniką ir finale susitiko su treniruočių draugu Eriku Leščiausku, kuris iki finalinės kovos taip pat nepaliko jokių šansų savo varžovams.
Trečiąsias vietas iškovojo puikiai kovojusios Giedrė Kauliūtė ir Rugilė Stasiulytė.
Penktas liko puikiai kovojęs Justas Razmus.
Treneriai, Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius, Robertas Zimkus džiaugiasi puikiais sportininkų pasiekimais ir gera naujų metų pradžia.
1
 
 
2
 
3
 
Plungės SRC inf.
 
tinklinis MERGINŲ TINKLINIO TURNYRAS
 
tinklinis vasario 9d. kopija
Parašyta Penktadienis, 03 sausio 2020

šachmataiKalėdinis - Naujametinis šachmatų turnyras

Gruodžio 29 dieną, sekmadienį visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko Kalėdinis – Naujametinis šachmatų žaibo turnyras. Jame dalyvavo septyniolika įvairaus amžiaus šachmatininkų. Varžybos vyko šveicariška 9 ratų sistema. Turnyro metu vyko įtemptos kovos, sužaista daug gražių partijų. Surinkęs 8,5 taško iš 9 galimų, turnyro nugalėtoju tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro šachmatų treneris, FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Antra vieta atiteko Rolandui Mačiuičiui, o trečia – „Saulės“ gimnazijos moksleiviui Edvinui Kurmiui. Tarp jaunių pirmą vietą iškovojo „Saulės“ gimnazistas Ernestas Kurmis, tarp merginų – studentė Greta Mačiuitytė, tarp senjorų – Algimantas Skierus, o tarp jaunučių – „Babrungo“ progimnazijos auklėtinis Matas Praspaliauskas.

20191229 135329 Kopija

Plungės SRC inf.

sunkioji atlDeividui Kadžiui - nugalėtojo taurė

Gargžduose vyko Klaipėdos rajono atviras naujametinis turnyras. Jame jėgas ant pakylos išmėgino per pusšimtis atletų, atstovavę Klaipėdos, Telšių ir Plungės rajonams bei Panevėžio miestui. Šiose šventinėse varžybose tarp mūsiškių labiausiai pasižymėjo Deividas Kadys, svorio iki 61 kilogramo kategorijoje iškovojęs nugalėtojo titulą. Jis rovimo veiksmu įveikė 65 kilogramus sveriančią štangą, stūmimo - 80 kilogramus ir dvikovėje surinko 145 kilogramus. Pažymėtina, kad stūmimo ir dvikovės rezultatai - nauji Plungės rajono vyrų sunkiosios atletikos rekordai. Sidabro medalius pelnė Ovidijus Buta ir Paulius Mikšta, o bronzos - Edgaras Kovas. Paminėtini ir Justinas Mikšta bei Nojus Jonušas, užėmę ketvirtąsias vietas.

Iš kairės P.Mikšta E.Kovas D.Kadys ir O.Buta Kopija
Iš kairės: P.Mikšta,  E.Kovas,  D.Kadys  ir  O.Buta
 
Plungės SRC inf.

Mokyklų žaidynėsSAUSIO 11 DIENĄ, 11 VAL. PLUNGĖS "RYTO" PARG. MOKYKLOS SPORTO SALĖJE VYKS KVADRATO TARPZONINĖS VARŽYBOS.70466331 1143701265813690 7905644738655551488 o